Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Édeskömény teát hogy kell...

Édeskömény teát hogy kell alkalmazni?

Figyelt kérdés

Minden evés előtt vagy után adjam neki? Mennyit? Vagy csak ha már fáj a hasa?

Egy lefőzött adagot meddig kel felhasználni? Van mennyiségi korlát?


Hasfájásra adnám, már kóstoltattam vele és elfogadta.


2014. szept. 16. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Bármennyi adható belőle és bármikor. Mi étkezések között kínáltuk vele, evés előtt nem, max evés után. Ha nem fáj a hasa akkor is adhatod neki mert nem árthatsz vele. Én napi fél litert főztem le anno, minden nap újat főztem, napközben a konyha pulton letakarva hagytam, hűvös a konyhánk.

Én egy filtert áztattam kb 10-15 percig fél liter forró vizben.

2014. szept. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!! Ezek szerint használt?
2014. szept. 16. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak 1 hetes korától adtam ovko bio édeskömény teát instantot. Soha nem volt hasfájós. Én kajcsi után adtam neki. De szoktattam hozza . 3 napig csak 30 Ml kapott, utanna 60 stb. :)

Szerintem nincs mennyiségi korlát. Bar nem tudom mennyi idős a picid. Azert 1 dl nél ne adj neki többet legalábbis egyszerre. Meg első alkalomra is csak 30-40 Ml.t szerintem. Én igy csináltam. :)

2014. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Nálunk bejött, tényleg, Mecsek Babyt vettem.

Csak ezt itta, a vizet amúgy sem fogadta el kisfiam.

2014. szept. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!