Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tenyleg nagyon keves a heti...

Tenyleg nagyon keves a heti 10 dkg hizas lassan 4hos lanyomnal?

Figyelt kérdés
Sok gondunk volt eddig hasfajaa,gorcsoles,etel intolerancia...mire megtalaltuk a megfelelo tapszert bar ez sem a lefgjobb. A lanyomat folyton merni kell vinnem az orvoshoz.mult honapban semmit nem hizott.most egy het alat 10 dkg.keves? 2950grammal szuletett most 5250 g ra mm. nagyon keveset eszik 80 milit.
2014. szept. 16. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
A hízása is normális (mármint a heti 10 dkg) és a súlya is.
2014. szept. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor mierr mondja minden alkalommal a doki hogy nem hizik rendesen,biztos ehezik...korhazba akar kuldeni. Ma volt ott ennyi idos baba hat a ketszerese volt olyan ducika.
2014. szept. 16. 15:52
 3/7 anonim ***** válasza:
A lányom 5500 gramm volt 3 hónaposan. Anyatejes volt és 14 dkg-ot hízott hetente. Őt is vékonynak mondták, de nem tápszerezték. Viszont megnézték a vasát, ami alacsony volt. A főzelékkel kezdett csak hízni, de most sem az a duci, hurkas baba. Ilyen fajta és kész.
2014. szept. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

javaslom a szoptatás-kérdezz felelek facebook zárt csoportot, ott simán meg fognak nyugtatni, hogy teljesen normális ez a hízás.

És különben sem hetente kell már 3 hó felett nézni, hanem elég havonta.

2014. szept. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom ennyi idősen havonta szinte soha nem hízott 500 g-okat, 3-400 g volt a maximum. Volt, hogy 100ml-t evett, de esténként volt, hogy 30-at. Mivel ez a kisebb növekedési ütem is folyamatos volt, se a védőnő, se a gyerekorvos nem aggódott. 6 hónaposan nem duplázta meg a súlyát, csak egy hónappal később. Ha aggódsz, ezt a vas dolgot, amit előttem említettek, lehet érdemes lenne megnézetni, mert ez valóban állhat a rossz evés, és nem hízás mögött, de gondolom a múlt hónapban a még fennálló problémák miatt nem gyarapodott. Szerintem ha mostantól beindul, nincs ok aggodalomra.
2014. szept. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem akkor lenne gond, ha fogyna és esetleg, ha HAVONTA nem hízna semmit.

Nincs baja a babádnak.

2014. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen volt vervetel es a vas is tokeletes. A laban nagyon szaraz a bor szinte foszlik hiaba kenem.ezt nezte a doki meg hogy keveset hizik es erre mondta hogy nem valami jol nez ki a helyzet. Den meg szegenyt tomom nem eleg hogy refluxos en meg tomtem hogy meglegyen az a 15 dkg. De most mar megnyugodtam.egyebkent 90 milinel soaem evett tobbet.mig az elso lanyom tiszta duci volt 2 hetesen 120at evett.
2014. szept. 16. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!