Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Giliszta-evés! Lehet még fokozni?

Giliszta-evés! Lehet még fokozni?

Figyelt kérdés
nálatok mi volt a legborzasztóbb eset?(volt már apa lábkörme,hányás dabkák-mi jöhet még?
2014. szept. 17. 15:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
33%

🍺🍊= ennèl szarabb nincs...

By.: Tibi atya xd

2014. szept. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

gyermek csinálta?



Tyukszar evés, és zsirkréta evés

2014. szept. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Kislányom talált egy gilisztát azt szopogatta,és leharapott belőle egy darabot (kb fél perc alatt amíg nem figyeltem). Kisfiam a saját kakiját kente szét,és ha minden igaz került a szájába is :(
2014. szept. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Tesóm kitúrta a pelenkáját,csodálkoztunk milyen csendesen játszik.Aha,a foga közűl kellett a tartalmat kibányászni!Szegény anyám....
2014. szept. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyám, milyen szerencsés vagyok, hogy eddig az ilyesmi elkerült :D

Nálunk csak popsikrémből fogyott valamennyicske.

2014. szept. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére a popsikrém volt a legdurvább 😃
2014. szept. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
akkor nektek még a java hátravan-jókat nevettem..irjatok még:..
2014. szept. 17. 21:12
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyszer egy szárnyas rovart halásztam ki a szájából három darabban, azt hiszem, egy pók hálójából zsákmányolta. Beleivott a szökőkút vizébe (hínárok vannak benne, tiszta alga, tele van szúnyoglárvákkal, már egy hónapja nem működik, de a vizet benne hagyták). Kaki is megvolt, de "csak" a kezéről, miután belenyúlt a pelenkázásba. Pisis pelenkákat viszonylag rendszeresen rágcsál (moshatót használunk, ha nem figyelünk eléggé, néha besurran a koszosakhoz). Múltkor találtam mellette egy két részre szakított gilisztát, remélem, nem kóstolta meg... A szemetesből tojáshéjakat szokott kihalászni, szintén megrágcsálja. Kedvence a mosogatószivacs, főleg, ha van benne egy kis mosogatószer is.


Öröm az ürömben, hogy legalább az ennivalókat is meg szokta enni.

2014. szept. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%

a libafosos vizet sztem napi szinten issza,hiába magyarázok... nyúlxar is volt már,mert feltűnően sumákol,mikor almozom a nyulakat... tyúkxaros tojást nyalogatja (imádja bevinni az ólból a tojást és beteni a tartóba. egyszer beküldtem vele a kellőképp xaros tojást,h. "szóljon" apának,tegyék bele a tartóba. kis idő múlva nézem,tök tiszta a tojás,dicsérem is apát,milyen ügyes,h. megmosta. hát nem mosta meg,így kapta a gyerektől...)

csigát is kóstolt már. biztos volt egyéb gusztustalan is,de szerencsére azokról nem tudok :)

az apja tyúkxarpárti volt,szóval az alma nem esett messze... :)

2014. szept. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

Anyum is tyúkxarpárti volt, meg kaparta a meszet a falról, azt ette. Biztos hiányolta a szervezete. :)


Lányom a pampafűről szedegeti az apró, friss, ropogós csigákat. A gyerek ínyenc, engem meg az agyvérzés kerülget.

2014. szept. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!