Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miskolci koraszülött osztályró...

Miskolci koraszülött osztályról kérdeznék? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ha nem koraszülött egy baba, de vmi miatt oda kerül, meddig tartják ott, ha a probléma megoldódik? Végig ott tartják, vagy visszamehet a szülészetre az anyukájához? Van vmi minimum amennyi napot ott kell töltenie, ha jol van a baba?
2014. szept. 18. 15:26
 1/1 vargapeti ***** válasza:

Szia! Mi megjártuk a miskolci korát, mert a baba szülés közben elkapta tőlem a streptococcust. Nagyon szar volt. Szülés után már másnap elvitték, mert pozitívak lettek a tesztek (Semmelweisben szültem). Nekem még egy napot bent kellett maradnom, aztán kis rimánkodás árán mehettem utána. Onnan a szülészetre babát már vissza nem visznek, csak ha meggyógyult. Az én babám 13 napot volt bennem. Egy antibiotikumos kúra 10-14 között van.

A kezelés alatt én az anyák szállásán voltam, ami egy gusztustalan hely, de a babáért ki lehet bírni. 3 óránként lehet menni a babát szoptatni, akkor 1 órát vele lehetsz.

2014. szept. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!