Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is ilyen?

Más babája is ilyen?

Figyelt kérdés
9 hónapos a kislányom és egyre hisztisebb.Én már nem bírom hallgatni,egész nap ordít.Halkan nem nagyon szokott lenni.Hiába mondom neki,hogy halkabban nem szabad csak kinevet.Szerintem még nem érti.Ugye ez nem marad így?Mindent kiharcol magának.Addig hisztizik míg végül valaki megsajnálja.én hiába mondom nekik hogy ne vegyék fel,de hiába.Biztos ezzel rontottuk el hogy folyton felveszi valaki.Mondjátok hogy kinövi!!
2014. szept. 18. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
27%

Majd megkapod, hogy ebben a korban nem hisztiznek, csak anyát akarja!

Ez tévedés!

Van a korai dackorazak (közel sem olya, mint az igazi), olyan 10hós körül jelentkezhet.

Nálunk is volt, védőnő azt mondta, majd kinövi.


Mi erre a praktika?

Kiságyba tedd be a kedvenc játékait, ablakod nyisd ki, míg jó az idő, hogy hallja a hangokat. Pl. nálunk az ajtón van egy kis ablak, barmikor betekinthetek. Őt az zavarja, ha meglat s rögtön jönne ki. Amúgy 1-1,5 órát önállóan kockázik (1éves).


Üvölteni sem kell hagyni. Inkabb lefoglalni, valami biztos van!

Nálunk pl. Szó szerint ugrált a kiságyba, direkt fenékre dobta magát. Arcát eltakarva hisztizett. Dobálta kifele a targyakat.

Türelem, kösd le a figyelmét!

2014. szept. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm fia is ilyen- pont 9hónapos. :))
2014. szept. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10 hónapos babám ugyanezt csinálja 😊😊
2014. szept. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!