Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sovány a baba? 4 hónapos

Sovány a baba? 4 hónapos

Figyelt kérdés
4 hós a fiam 6400 gr csak szopik. Egy hónap alatt 400 gr ot hìzott (3 hósan 6000 gr volt) Az ismeröseim gyerekei 2 hónaposan ekkoràk. Ès este óránkènt kel enni. Lehet h nem lakik jól a tejemmel? Mennyisègileg nem kevés a tej, lehet h a tápèrtèke a kevès? Sztetek h pótoljak neki? Csak este? ha csak este pótolok akk is többet hízik majd?
2014. szept. 18. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam fél évesen volt ennyi kiló. Mennyivel született? Nekem azt mondták, hogy a havi 400 gramm hízás a minimális az első fél évben. Ha 4 kilóval született a fiad, akkor is havi 600 grammot hízott eddig, ami bőven elég. Nem hasfájás miatt kel óránként?
2014. szept. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hány kilóval született. Miért lenne kevés a 6400 gramm 4 hósan? Az én gyerekem is közel ennyi, bőven meg fogja duplázni a súlyát 6 hónapos korára.

Olyan, hogy minőségileg nem jó a tápértéke, olyan nincs. Szoptatási tanácsadó mondta, ez baromi nagy tévhit. Ha mennyiségileg van tej, akkor a minőséggel nincs baj. Lehet hasfájás miatti kelés, fogzás kezdete, bármi, ami megzavarja a kicsi nyugalmát.

2014. szept. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

3 gyermekem van, 3,5kg körüli súllyal születtek az egyik 6460, a másik 6410 a harmadik 6400gramm volt 4hósan. Szerintem formásak voltak, se nem soványak se nem kövérek.

Szerintem tökéletes a kisfiad súlya!!

2014. szept. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mikor este föl kel csak szopik ès vissza is alszik, szal az èhség miatt kelhet föl. Köszi a válaszokat.
2014. szept. 18. 21:25
 5/6 A kérdező kommentje:
ja és 3330 grammal született
2014. szept. 18. 21:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én babám 3250-nel született és 4 hónaposan 6450 volt. Mindent lehetett rá mondani, de azt nem hogy sovány :D. Nem kell óriás bébinek lenni. Szerintem ez a súly tökéletes. Én inkább a két hónapos anyukák helyében gondolkoznék el.
2014. szept. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!