Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti 6 hónapos babátok miket...

A ti 6 hónapos babátok miket csinál már?

Figyelt kérdés
Miket eszik ? Hogy alszik ? Hány kg? Hány centi ? Fogak vannak már ? Hányszor alszik ? Mit tud ?
2014. szept. 18. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Mit eszik? krumpli-répapüré, tejpép, gyümölcs

Hogy alszik? átalussza az éjszakát

Hány kg? 9

Hány centi? 70

Fogak vannak már? Igen 2

Hányszor alszik? Nappal 2-3szor max fél órát

Mit tud? Térden hinázik, forog, nevet, gügyög

2014. szept. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Eszik: almát, barackot, banánt, répát, krumplit, céklát, csirkemellet, brokkolit, sütőtököt. 4 hónapos korában kezdtem a kóstoltatást.


Este negyed nyolc-nyolc között szokott elaludni, általában reggel 5-6-ig, felkel, szopik, és még visszaalszik 7-8-ig. Hason alszik.


7,61 kg, és 71 cm


Négy foga kint van, ma bújt ki az ötödik hegye.


Nap közben délelőtt alszik egy órát, délben másfelet, kettőt, délután pedig max. fél órát hajlandó, de azt sem mindig.


Forog, gagyog, sikítozik, hangosan kacag. Most próbálkozik az üléssel, saját tengelye körül kúszik, és már kis ideig megtartja magát négykézláb, de még az nem nagyon megy.

Szeret kukuccsolni, és már incselkedik a számára ismerős, és kedves emberekkel. Ha szórakoznak vele, vagy hívják, bebújik a vállamba, és onnan nevet rájuk.

2014. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miket eszik? Alma, körte, szilva, barack, nektarin, banán, meggy, sütőtök, ananász. Főzelékek: minden krumplival + alma, spenót, sóska, répa, tökfélék, paradicsom, cékla.


Hogy alszik? Változó. Akkor már boldog vagyok, ha csak kétszer kel az éjszaka folyamán. Nappal kétszer egy órát alszik.


Hány kg? 6500 gramm


Hány centi? 66 cm


Fogai még nincsenek.


Forog, kúszik, kutyázik :-) és vasárnap óta ül. Ma 7 hónapos

2014. szept. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Evés: Anyatejes még csak kóstolgat, evett már, almát, répát, krumplit, rizst, barackot, banánt.

Alvás: :) sarkalatos kérdés, rossz alvó, mint a bátyja, éjszaka többször kel, napközbe 2-3 x max félórákat alszik

Kg, cm : 9 kg és 67 cm

Foga: nincs

Mit tud: forog, kúszik, mászik kb 45 fokos szögig felül. Kacarászik, gügyög, mindent rág, minden érdekli. Nagyon mosolygós jó kedvű babó.

2014. szept. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok az kimaradt, hogy kislány :)
2014. szept. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ebédre már főzeléket gyömölcs/krumpli-rizs 8 kg 71 cm egy foga sincs de 3 hónapja szenved vele. 3x alszik fél-1 órát

Gurul össze-vissza, felül egyedül, kúszni már nem kúszik 4kézlábról vetődik vagy odagurul ami kell ha néha berakom a kompba akkor meg jön utánam és felborít leránt mindent

2014. szept. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia az én kislányom 7.5 kg és 75 cm.Ö még csak anyatejet kap,10.-én lesz 6 hónapos akkor kezdem a hozzátáplálást...orvos és védőnő mondta ,hogy ha van elég tej akkor ráérek 6 hónaposan hozzátáplálni...Változó,hogy mennyit és mikor alszik.Volt,hogy átaludta az éjszakát,de általában 1x 2x felkel. Reggel olyan 6 körül ébred,elvan magában,nézelődik :)ha felkeltem én is akkor ha kér kap cicit( sokszor nem kell neki) játék van aztán 8-9 körül alvás .Nappal általában fél,egy órákat alszik,kivéve ha a hasamon vagy apa hasán van akkor többet szokott.Egy foga teljes szélességében kint van és egynek a hegye.Forog minden irányba,mosolyog,hangosan kacag,nyújtogatja a nyelvét,liheg :) morog :)térden állva hintázik és félig ülő helyzetbe feltolja magát oldalról,ha oldalt ráteszem a hasamra úgy hogy a lába az ágyon a felső teste padig a hasamon akkor igy tudja magát tartani és fel tud állni,persze dölöngél,de sokszor nagyon ügyesen tartja magát sokáig.Játékokért nagyon ügyesen nyúl,dobálja,kóstolgatja.Ha meglát,nyújtja a kezeit felém.Ha éhes és kézben van bekapja az államat :)
2014. szept. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!