Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes anyatejes baba széklet...

4 hetes anyatejes baba székletében nyálkás darabok ez normális? Vagy mitől lehet?

Figyelt kérdés
Bocsánat de olyan,mint a takony.
2014. szept. 19. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ilyen fehér "szálszerű"? Tök átlátszó?
2014. szept. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy milyen, de nekünk ilyen nyákos kakát a gastrotuss baby gyógyszer csinált (nutriton ugyanilyen). Ha kis pici darabok, golyócskák, akkor meg emésztetlen anyatej van a kakiban. Gondold végig, hogy kap-e olyan gyógyszert ami okozhatta. Ha olyan, mit amit az első írt, akkor lehet féreg és akkor orvoshoz kéne vinni. Közérzete milyen? Védőnő mikor megy?

5 hetes kisfiú anyukája

2014. szept. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, nem féreg. Én is mentem a kakis pelussal a dokihoz. :) Azt mondta, az sötét színű lenne. Szal azt mondta, csak vmi kis bélfertőzés, gyomorhurut, nem igényelt kezelést.
2014. szept. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kislányomnak is volt ilyen, nekem azt mondta a védőnő, hogy amit én fogyasztok tejterméket, nem tudja a babám megemészteni, és azért van. Igaza volt, leálltam teljesen a tejtermékekkel, és el is múlt.
2014. szept. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hétfőn jön a védőnő ha addig is olyan megmutatom neki. Hasfájásra adok neki espumisant meg bio gaiat lehet esetleg attól?! Tejterméket nem sokat fogyasztok reggel a kávéba teszek főleg de lehet én is kipróbálom,hogy nem iszom pár napig.Amúgy nem szálak és nem is golyócskák hanem olyan darabok vagy hogy is írjam...Remélem nem komoly!
2014. szept. 19. 13:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt, elég sokszor. Nekem is le kellett állnom a tejtermékekkel...
2014. szept. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!