Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Jó Éjszakát" (4hótól) tejpépr...

"Jó Éjszakát" (4hótól) tejpépről vélemények?

Figyelt kérdés

Anyatejes a babám,ha a 4.hót betöltötte,akkor szeretném ezt vele megkóstoltatni! Várom a tapasztalatokat ezzel kapcsolatban! Ha ezt eszi a babád,akkor éjszaka még felkel cicizni? Anyatejjel el lehet készíteni?

Köszi a valaszokat! :O)


2010. jan. 20. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:

szereti a bébim,bár Ő már 20 hós és még etől is ugyanugy felkel szopcsizi éjjel bár már (legalább) nem 2 óránként,csak 1x:-)

Nekünk amugy a legjobban a Nestle-s tejpépei ízlenek:-)

2010. jan. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A lányom a milupát szerette. De amikor szopott, este kapott még ezt is, ettől függetlenül ő felkelt.

Én vizzel csináltam mindig, de szerintem lehet anyatejjel.

2010. jan. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia!a kisfiam is 4 hos kortol ette,imadta de ettol fuggetlenul ugyanugy felkelt enni ejjel.nagy remenyeket ne fuzz az alvashoz,de hatha nektek bevallik!
2010. jan. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom allergiás volt a Milupás Jó éjszakát tejpépre. A szája körül, ahová lecsorgott tiszta kiütéses lett pár percen belül. Hál' istennek nem is ízlett neki, így pár kanálnál többet nem evett belőle, így nagyobb baja nem lett. Szerintem előbb kóstoltasd vele és, ha nincs baja, akkor mehet egész adag.
2010. jan. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy simától jobban aludt mint a jó éjszakástól,egyébként ő nagyon szereti ezeket.
2010. jan. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kislányom mindenféle tejpépet szeret. Én úgy tudom csak vízzel lehet csinálni.
2010. jan. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem nincs tapasztalatom a tejpépekkel,viszont mikor megkérdeztem a dokinénit,ő nem igazán ajánlotta...

Nekem már majdnem 6 hónapos amúgy a babám.

2010. jan. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!