Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves és 7 hónapos lesz a...

1 éves és 7 hónapos lesz a babám, amikorra a testvére megszületik. Ti hogy bírjátok? Hogyan kezelitek a nehéz helyzeteket? Például amikor szopizik a baba és a nagyobb is szeretné, hogy vele foglalkozz?

Figyelt kérdés
Nagyon örülünk a tesónak, de én most kicsit elkezdtem félni. A fiam eleven, nem kimondottan az a típus, aki leül egymagában játszani egy sarokba. Véltozik még jobban ellesz egyedül? Vagy erre is szoktassam?
2010. jan. 20. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

szia nem lesz semmi gond a két nagylányom között 18 hónap a különbség kicsit fárasztó volt az első időszak de kibirható sőt...

ne aggodj majd ha gond lesz meg tudod oldani, az meg nem kell hgoyeljátszon egyedül a kisfiad hisezn ő még kisgyermek és nem kell neki egyedül játszania, majd 3-4 év múlva.


amúgy a harmadik babuci si ilyen korkülönbséggel jött volna de sajnos elvesztettük így hát egy kicsit késői baba lett sajnos


nagoyn jó lesz a két picivel ne aggódj, ha a kórházból jöttök haza szülsé után akkor mindenképpen vegyél neki valamit amit a kistesó hozott és ne féltsd a nagytól a picit nem fog kárt tenni benne, nagyon jó testvérek leszenek, ah van kérdésed szívesen válaszolok irj privit

2010. jan. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Pont így jártunk mi is,csak nekünk most 2 baba jön egyszerre!Mondhatni eléggé be vagyok ....-va!
2010. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk 5 hét mulva jön a tesó, 21 hó lesz köztük. Olvasni már olvastam itt tippeket, de előre ne parázz, majd meglátod. Kicsit keress rá a régi kérdésekre. Volt, aki pl fekve az ágyon szoptatott, és az egyik kezével rajzolt közben a másik kicsivel.

Biztos lesznek nehéz időszakok, de sokan túlélték már előttünk is.

2010. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kicsit megnyugodtam :) amúgy is: amit akar azt meg tudja oldani az ember! Húúúú az iker az kemény dolog. Anyukáméknál így volt, utánam jött a két öcsém. Ő is azt mondja, hogy az eleje húzós, utána mi boldogítottuk egymást. Én is így emlékszem :) Nálunk is rezgett a léc, de sajnos nem maradt meg a második babó.
2010. jan. 22. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!