Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyorsan mászó kisbabátok hol...

Gyorsan mászó kisbabátok hol van nappal akkor, amikor ti mosogattok, takaritotok, föztök, wc-n vagytok stb.. Végig a járókában?

Figyelt kérdés
Azoknak az anyukáknak a véleménye érdekelne,akik sokat vannak egyedül,mert apuka dolgozik,nincs segitségük,és a baba keveset alszik nappal.Nálunk sajnos nem szeret a járókában lenni, amig én elvégzem a dolgomat, mert felfedezöútra szeretne menni.Viszont ha kirakom a szönyegre beveri mindenbe a fejét és mindent megeszik.Ezért érdekelne.....
2014. szept. 21. 10:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Járókában vagy neki i elkerített, biztonságos részen.
2014. szept. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
nincs járóka. Vagy a konyhában van vagy a nappaliban velem.
2014. szept. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Férjem van itthon a fiúnkkal. Nem főzünk minden nap, és a napi takarítás sem tesz ki több órát, mivel egy 60 nm-és lakásban lakunk. De általában, amikor mosogat, vagy főz a férjem, akkor az etetőszékben van a fiúnk, ott játszik, amikor pedig takarít, akkor a járókában van. De pl porszívózás közben nem rakjuk bele, úgyis jön az ember után, így szem előtt van. Azért napi egyszer még alszik, olyankor sok mindent meg lehet csinálni, így nincs órákat a járókában. Teregetés közben is ott van mellette, játszik a csipeszekkel. Nyugodtan lerakhatjuk a földre, mert nincs, amit megehetne, csak a játékai vannak elő. Nálatok mit tud megenni a földről?
2014. szept. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Vagy a járókában, vagy az etetőszékben velem a konyhában.
2014. szept. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Mászik amerre akar, nincs járóka.

A wc-re jött utánam, megállt az ajtóban és végignézte :)

Most lesz 2 éves, de ezt a szokását mai napig megtartotta, így nagydolognál már bezárom az ajtót, mert úgy nekem nem megy, ha közben ennyire mereven bámulnak... :))

Sose volt járókánk, mindig ott volt/van körülöttem.

A lakást el kell pakolni amennyire csak lehet, hogy ne egyen meg nem kívánt dolgokat, bár persze a mai napig ér meglepetés.

2014. szept. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
de ha mászik akkor mindenbe beveri a fejét egy pillanat alatt....én nem értem ti ezt hogy csináljátok....virágkaspó ,hifi,szék lába,és megeszi a szék lábát,a cipöket a földön...ezt nem értem amit az egyik válaszoló irt,hogy náluk nincs semmi a földön amit megehetne....pl. a szék a földön van,annak is nekiütközik beveri a fejét és próbálja megenni ...
2014. szept. 21. 10:49
 7/28 A kérdező kommentje:
és akinek nagy családi háza van mint pl.nekünk?nekem sajnos több óra a háztartás fözéssel együtt hiába sietek....érdekelne akiknek nagyobb családi háza van az hogy oldja meg.....
2014. szept. 21. 10:54
 8/28 anonim ***** válasza:
Én mondtam
2014. szept. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
biztos különbözőek a gyerekek is, de az enyém beverte mondjuk egyszer a fejét, akkor következő alkalommal már ugyanazon a helyen óvatosabban ment. Cipőket cipőszekrényben tároljuk, extra veszélyes dolgok meg nincsenek egyébként sem. 60 nm a lakás, a járókát feleslegesnek láttuk ekkora helyre. Jött utánam mindenhová, teljesen jó így. Mondjuk ő már nagyobb, szóval előbb utóbb úgyis el kell pakolni a veszélyes cuccokat, nem lehet minden szem előtt.Ami meg szem előtt van, azzal megismerkedik, utána már úgysem érdekes.
2014. szept. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Bocsi folytatom

Hogy nincs amit megehetne. A cipők például szekrényben vannak. A széklábat néha nálunk is megkostolta l, de mindig szóltunk neki, így leszokott róla. Más meg tényleg nincs a padlón. A vázákat elpakoltuk, kábelek el vannak rejtve a parkettaszegélybe. Még a nappali bútor egyik fogantyúját szokta rágni. Ja meg a radiátort nyalogatja, ez a legújabb, de lassan talán erről is leszokik. Fejjel mondjuk csak az elején ment neki a bútoroknak, de már ügyes, most csak akkor van baleset, ha forduláskor elszámítja magát.

Nekem mondjuk morbid lenne, hogy WC közben nézzen minket, ennyi magánszféra jár az embernek, ilyenkor ő is a járókában van.

2014. szept. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!