Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti inkább egy új kicsit...

Ti inkább egy új kicsit gyengébb minőségű babakocsit vennétek 70-ezerért vagy egy jobb minőségű használtat 50-ezerért?

Figyelt kérdés
A kunert Silver babakocsit néztük 70-ért a 3 az 1-ben új nem nyiklik-nyaklik strapabírónak tűnik, vagy inkább egy használt márkásabb Espiro vagy bergon Camarelo vagy bergon Q 12-t 50 ezer körül. De a boltban is megmondták meg láttam is hogy a Camarelo majdnem ugyanaz mint a kunert a kerekek rácsatlakoztatási szerkezetek tök ugyan azok.

2014. szept. 21. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképp az Espirot venném használtan (amúgy is tetszik nekem a Vector Air pl., mert nagyon könnyű, míg egy Kunert dög nehéz, bár nem tudom kell-e vele lépcsőznöd, tömegközlekedned, vagy autóval szállítani, mert emellett óriási még összecsukva is). A lengyel babakocsikat szidják is nagyon, bár tapasztalatom nincs velük, de nem mernék olyat venni, mert már annyi rosszat olvastam róluk.

Szóval én a jobb használtat választanám, a tapasztalataim is ezt mutatják, mert nekem volt már ilyen is, olyan is.

2014. szept. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a lengyelt vettuk meg ujonnan, nagyon megbantam. Borzalom. Ha visszcsinalhatnam egy normaliyat vennek inkabb hasznaltan. Ilyet soha tobbet.
2014. szept. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Espirot vettünk használtan 50-ért. Tökéletes választás volt nekünk.
2014. szept. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 70 ezerért használtat bitzós nem vennék,főleg ha testvért is akartok. 70ezeréltmár bőven vannak jó kocsik is.
2014. szept. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70 ezerért már vehettek újat ami nem is rossz minőség..pl hauck en amugy se szívesen vennék használtata..
2014. szept. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Használtan 50 körül vannak márkásabbak. Teljesen tanácstalan vagyok!
2014. szept. 21. 13:10
 7/9 anonim ***** válasza:

Nézd meg személyeseb. Ha jó állapotú, nincs lestrapálva, kimosod a huzatát, és teljesen jó a használt is. Nem lesz a babádnak semmi baja attól, hogy előtte már más is feküdt abban a kocsiban.

Én biztos a jobbat venném használtan. (de tényleg állapottól függ).

2014. szept. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
70-ért vennék használtat.Bőven jó lesz még tesónak is.
2014. szept. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó minőségűt használtan mindenképp! Mi anno egy használt chicco babakocsit vettünk, többfunkciósat. Alig használt állapotban volt, harmadárán vettünk az újnak. Már a második gyerkőc használja, nem csinálnám másképp, (a harmadikat is elbírja még - ha lesz). 70 ezerért nem kapsz újat ami jó is!
2014. szept. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!