Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ételallergiával kapcsolatban...

Ételallergiával kapcsolatban tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem hogy rövid legyen

kisfiamnak másfél hónapja napi 5 kakija van atlagban már a sokadik kakj olyan hig hogy eltűnik a pelusban, fél éve nem hizott fogyott egy keveset az 1 éves státuszhoz képest, most 17 hónapos, éjszaka fáj a hasa sokat pukizik... hazi orvos laktóz allergiára kezdett gyanakodni mondta hogy kérjek időpontot gasztrora és diétáztassam laktózra... okt 31re kaptam időpontot...eltelt egy hónap alig történt valtozás...hivogattam a kórhazat mondtak csinaltassak széklet vizsgalatot közben sikerült elernem hogy megvizsgaljak a haziorvos már tejfeherjére meg gluténre is gyanakodott...

a gasztron nagy csalodás ért... a doki nem kérdezett semmit az étkezésére székletekre vonatkozoan megvizsgalta azt mondta kivülről nezve semmit nem lát, majd azt mondta hogy azért latom betegnek mert az ikertesójához hasonlitgatom nagyon ledöbbentem, levették a vért két hét múlva lesz eredmény,a sok kakira diétaztatasra nem mondott semmit.. sztem nem normalis az ennyi ideje tartó napi többszöri kaki... kisebb korában sokaig vissza jött neki az étel (még 10 hósan is) a dokink csak annyit mondott majd kinövi meg a vajas kenyértől piros foltos lett a szaja körül

ha meglesz az eredmény elmegyek másik dokihoz...érdekelne vki hallott már e ilyet vagy hasonlot



2014. szept. 21. 12:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi a Madarászba járunk Dr. Géczi Máriához. Lelkiismeretes.

A hasmenés legtöbb esetben hasmenéssel jár, a fiam is így van. Írass fel neki tejmentes tápszert. Adj neki bélflóra helyreállítót, pl Pro Gasztro Kid.

A piros foltok sok mindentől lehetnek, a lányaimnál szója, kukorica, alma, paradicsom okoz ilyet.

Fontos, hogy keress egy jó gasztroenterológust, mert a keresztallergiákat ő tudja neked elmondani egy vérvétel és pick teszt után.

2014. szept. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!