Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek ''verekedős'' a gyereke...

Akinek ''verekedős'' a gyereke hogyan oldja meg ezeket?

Figyelt kérdés
Kislányom 2 éves lett a napokban,1hónapja pedig bölcsis lett.Azt mondják a gondozó nénik hogy bántja a többieket néha. Van hogy picit meglöki őket meg hogy odacsap nekik. Már láttam hogy ezt csinálja a játszón..elmondtam már százszor hogy nem szabad. Ilyenkor ''leég a pofámról a bőr
2014. szept. 21. 15:59
 1/9 A kérdező kommentje:
Ti hogy kezelitek ezt? Olyanokat nem kérek hogy beteg a gyerek meg stb.köszi
2014. szept. 21. 16:01
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

Van kistestvére, aki nemrég született?

Otthon köztetek MINDEN rendben van?

Az ilyen verekedés az agresszió jele, ami a gyerekben van, akár a szülei rossz kapcsolata miatt, akár új testvér miatt stresszelhet.

2014. szept. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Amikor veled van, akkor rászólsz, vagy ha komolyabb a "balhé" akkor arrébb viszed. A bölcsiben a gondozó néni dolga ezt lekezelni.

Egyébként ne érezd emiatt rosszul magad, sok gyerek ilyen. A lányunk épp az ellentéte, ő mindig áldozat. Én csak olyankor szoktam haragudni az anyukára, ha szó nélkül hagyja, hogy verekedjen a gyereke, de a gyerekre olyankor sem haragszok.

2014. szept. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsánatnt kérek az anyukától,meg el is viszem onnan. Csak nem akarom hogy ezekért megharagudjanak rám. A játékok miatt szokott lökdösődni hogy most ő hintázik meg hasonlók..nincs tesója. Régebb óta ilyen.. Köszi
2014. szept. 21. 16:12
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor a ti kapcsolatotokban van valami, amit megérez.
2014. szept. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Átlagos a kapcsolat a férjemmel,hol jóba vagyunk hol veszekszünk..
2014. szept. 21. 17:33
 7/9 anonim ***** válasza:
A "hol veszekszünk" simán lecsapódhat a gyereken így, hogy agresszívvé teszi.
2014. szept. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért mondják, hogy mindenképp köze van a ti kapcsolatotokhoz. Lehet a verekedés ugyan ennek a jele, de korántsem biztos, hogy ettöl van. Nekem a kisfiam volt verekedös, ilyen típus, ez van. Persze mindig úgy viselkedtem, mint te, égett a képem. Aztán magától kinötte. Türelem!
2014. szept. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bekerült a bölcsibe,ezt látja,ennyi.Az én lányom 2 éves koráig soha nem ütött meg senkit,bölcsis lett,ott szépen el leste,így bár nem mondanám,hogy verekedős lett,de olynkor oda-oda csapott.Betegség miatt fél évig most nem járt bölcsibe,nem látta,nem is volt rá precedens,nem verekedett,nem ütött meg senkit.Most megy majd oviba,és biztos megint lesz majd ilyen.
2014. szept. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!