Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ha a Pampersből 5-ös...

Anyukák! Ha a Pampersből 5-ös méret kellett 11-18 kg, mert a 4+-os nem jó (9-16 kg), akkor Babydreamből hányas kell? 12,5 kg-t már elhagytuk.

Figyelt kérdés
Az 5-ös 12-25 kg-ig van, a 4+-os 9-20 kg-ig van?

2014. szept. 22. 09:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Esetleg a dm-es jobb? Tapasztalatokat várnék:)
2014. szept. 22. 09:38
 2/6 anonim ***** válasza:
Kinek melyik válik be. Inkább az 5ös
2014. szept. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, hogy a DM-esből mindig eggyel nagyobb méretű kell, mint a Pampers (zöld csomagolású).

A DM-es azért jó, mert gumis hátul és a lába között keskenyebb a fodor. Nappal ezt használjuk, az éjszakát a Pampers jobban bírja és így (mivel elég drága) sokáig elég egy csomag.

De a baba testalkatától is függ, az én lányomnak pl. így kényelmes.

2014. szept. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Lányom 12,3 kiló, ő 11 kilótól az 5-ös pelust hordja,a babydreamből is. A Liberobol 6-os mérete volt neki,mert az van 12kilótól.

Nekünk a 4-es méret nagyon nem jó már,mert 90 centi kb így még ha súlyban jó lenne a kisebb,a magassága miatt kilóg neki a feneke és a cunija is,mert rövid a pelus derékrésze.

2014. szept. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4.vagyok

Rossmanost jobban szeretem,a dm-esnek annyira nem jó az anyaga.

2014. szept. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk a Dm-es is bevált de közel nem olyan jó mint a Libero. Persze kinek mi.

Amikor a kisfiam kinőtte a Libero 5-öst, a Dm-es 5-ös még simán jó volt rá. Pampershez nem tudom hasonlítani.

2014. szept. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!