Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismertek olyan anyukát, aki...

Ismertek olyan anyukát, aki szoptatás alatt elkezdett sportolni és ezért elment a teje?

Figyelt kérdés
BAbám 6 hós csak anyatejet hajlandó elfogadni ezért félek hogyha elkezdek mozogni mert fogyni szeretnék (sajnos van rajtam 20 kg) nehogy kevesebb tejem legyen .Rendesen fogok enni továbbra is meg inni is.El se tudom képzelni mi lenne vele cici nélkül csak az kell neki ezért aggódok!!
2014. szept. 22. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Heti 5 nap edzés, napi 5-6x kiegyensúlyozott étkezés és napi 4 liter víz mellett nem ment el a tejem. 2 hónap -10kg. Mondjuk baba előtt is már fogytam sokat, volt rutinom benne. Oda kell figyelni, hogy a tejhez szükséges folyadékot ne veszítsd el izzadás miatt, izomlázra is ügyelni kell és a nagyon-nagyon fokozatos terhelésre, hogy legyen idő alkalmazkodnia a testednek.
2014. szept. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%
Nincs köze hozzá. A tejet addig termeli a szervezet, amíg szükség van rá.
2014. szept. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia

én baba-mama tornát tartok,még nem volt problémája senkinek.igen,valóban ,amiket az első válaszoló leirt,az fontos-viz,kiegyensúlyozott étrend.figylj,hogy ne legyen megeröltető számodra az elején,kerüld az ugrálással járó mozgásokat-és a mellizmot .

2014. szept. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!