Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valami "szer" ami elmulas...

Volt valami "szer" ami elmulasztotta a csecsemőkori hasfájást?

Figyelt kérdés
Ha tápszeres volt esetleg akkor melyiket ette?
2014. szept. 22. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
MilumilHA tápszert az orvos írta fel, azt hiszem 01-es jelzés volt rajta de ebben nem vagyok biztos, Infacol segített :) És a melegvizes pancsizás.
2014. szept. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Grippe Water, nekünk bevált, én is tanácsra kezdtem használni.
2014. szept. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 edit1979 ***** válasza:

Szia!


Nálunk a Biogaya (remélem, jól írtam le) és a MILUMIL HA 0ás, ha jól emlékszem.


Jobbulást!

2014. szept. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Milupa fermentált tápszert evett a kisfiam! Első pár hónapban Infacolt használtunk utána édeskömény és kapormag teát kapott! Ettől elmúlt a hasfájás és jöttek a pukik :-)
2014. szept. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Humana HA tápszert és a köménytea
2014. szept. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Milumil HA1 tápszer és Colief cseppek. Nálunk nem vált be sem az infacol, sem az espumisan, sem a biogaia. Az orvos szerint ezek csak a tüneteket enyhítik, míg a colief megszünteti a hasfájás okát. Olvass utána a neten. Nem tudják lebontani még a tejcukrot, ami lerakódik a bélfalon és puffadást okoz. A csepp segít a lebontásban. A többi meg csak a pukit hajtja ki belőled. Igaz a colief drága, de megéri. De a múltkor itt írta valaki, hogy colief helyett van valami más ugyanolyan hatóanyaggal, receptre és sokkal olcsóbb.
2014. szept. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a hajszárító segített. Melegítettük a pociját, pukizott tőle, majd a hangjára elaludt. Egy csecsemő nővér ismerősünk ajánlotta. Áldom érte. Előtte már próbáltunk Biogaiat, Infacolt, teát, meggymagpárnát, hasonaltatást, tornáztatást, masszázst, de semmi sem hozott igazi eredményt.
2014. szept. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én voltam a valaki aki írta, hogy a Colief helyett lehet receptre venni Lactase Comfortot. Fantasztikus szer, nekünk csoda kategória volt pár nap után. Amit írtak is előttem, hogy az infacol/espumisan, biogaia... tünetet kezelnek, ez pedig az okot.
2014. szept. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Próbáltunk laktózmentes tápszert és attól sem volt jobb, pedig abban ugyebár nincsen "kiváltó ok".

Az én babámnak nem csak este fáj a hasa hanem szinte egész nap. tök mindegy, hogy etetés előtt vagy után vagyunk. Csak a hordozóban vagy a babahintában alszik el ami ugye azért gáz, mert u alakban van a teste. A kiságyba le se tudom rakni. :/ Próbáltuk a hajszárítót, addig nyugodott meg míg ment. Elaludt és ahogy kikapcsoltam felkelt és újra ordított.

Az az érdekes, hogy ő pukizik, de ugyan úgy fáj a hasa. Mintha az is fájna neki ha pukizik. Kakilni nem tud egyedül csak szélcsővel pedig a kaki nem kemény. :(

2014. szept. 23. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!