Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől fejlődik a magzat...

Ágca kérdése:

Mitől fejlődik a magzat jobban? 830 gr s 26-28 hetes vagyok. Félek, hogy pici baba lesz.

Figyelt kérdés
2014. szept. 22. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
A súlybecslés nem pontos, sokszor nagyot tévednek. Direkt a babára nem tudsz hízni, de egyél változatosan sok zöldséget, gyümölcsöt,húst,halat stb.
2014. szept. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A babát nem tudod hízlalni- de ő elveszi ami kell neki.

Ha kicsi lesz, az sem gond- idekint megnő.

Nekem pl 32hetesen 2kg-ra saccolták a babámat, addig jól nőtt- utána lelassult a pocakban a hízása, mert 39hetesen csak 2600grammal született. Születése napján reggel voltam UH-n ott 2900ra tippelték. Mondta a doki, hogy nem lesz nagy baba. Mikor beindult délután a szülés és elfolyt a magzatvíz, a hasam feleakkora lett- akkor a doki is a fejéhez kapott, hogy húú mit is mondott reggel, mekkorára saccoltuk a babát? MOndtam, hogy 2900ra. Erre mondta, hogy nem lesz akkora sem. :) Kiváncsian vártuk - és végül 2600lett. Tényleg nem lett nagy- de nagyon gyorsan hízott és 3,5hósan már dupla súlyban volt! :))

2014. szept. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem végig kisebbnek mérte a koránál a doki két héttel, aztán az lett a vége hogy a 41. héten ki kellett császározni mert nem fért ki. csak becsülni tudják a méretét, most nem emlékszem nekem mekkora volt ennyi idősen de szerintem hasonló.
2014. szept. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 28héten, majdnem egykilosra saccolták. 3570grammal és 52cm született 41hétan. Pont jo. Nem lesz pici a babád.
2014. szept. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 40+4 hetesen 3100-ra becsülték, 41. héten született 3500 gramm volt. A becslés is lehet pontatlan.
2014. szept. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!