Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogyan adagolja az Espuizan...

Ki hogyan adagolja az Espuizan cseppet?

Figyelt kérdés
Kislányom 1 hónapos hasfájós elkezdtük használni a cseppet. A leírásban 25 cseppet kell minden étkezés előtt adni, viszont Ő egy nap 8-10 alkalommal szopik. Én ezt a mennyiséget soknak találom meg így egy üveg talán egy hétre elég.Ti hogyan használjátok,hogy hatása is legyen?
2014. szept. 23. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én a leírtak alapján használtam, kisfiam 2 óránként evett tápszert, minden étkezés előtt kapott cseppeket. (mondjuk nálunk az infacol jobban bejött)

Igen, drágák is és max egy hétig elég egy üveggel, a gatyánk is ráment :) olyan sok fogyott. :)

2014. szept. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Naponta 4-5 alkalommal adhatod, mondjuk minden második szopizáskor.
2014. szept. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Minden étkezéshez adtam. Ha jól emlékszem egy hétig sem volt elég egy üveg. Az Infacol elvileg ugyanaz, de nekünk jobb volt és sokkal olcsóbb.
2014. szept. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én most pár napig csak kb.8-10 cseppet adtam minden kaja elött akkor így nincs is hatása? Pff akkor megpróbálom a teljes adagot.Köszönöm.
2014. szept. 23. 16:09
 5/11 anonim ***** válasza:

én napi 3-szor adom, saccra reggel, délben este kb 2 hónapos korától 25 cseppet és rendben vagyunk, pedig borzasztó hasfájós volt.

már így hogy elmúlt 4 hónapos, próbáltam leállni, mert elvileg 3 hónapos korig tart a hasfájós korszak, de nem volt jó ötlet megint visszajöttek a sírások, mostanság már ott tartunk, hogy nem is sír, max étkezési idő előtt elked nyafogni, de nem várom meg, kiveszem etetem.

de az erősebb Espumisan, amiből 5 csep felel meg a gyengébb 25 cseppesnek, mintha nem hatna úgy, most ezt tesztelem, mert hosszú távon jobban megéri, de 6 cseppet adok és van, hogy napi 4-szer, mert egy csepp úgyis a kanalon marad szétkenve. és így mintha oké lenne a dolog.

2014. szept. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ja és amúgy attól még a egy-egy puki megviseli őket totál hasfájás elmúlást ne várj.csak az egésznapos, nagyon görcsölős, szenvedős sírás fog elmúlni tőle, amúgy meg tornáztatni kell emelgetni a lábát finoman.

az én babám volt, hogy sír sír-kivettem elkezdtem vele csinálni a háztarzást amit tudtam, erre tüsszentett egy nagyot és akkor jött ki sorozatbuborékolás :)

2014. szept. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Főztem köményteát és azt itattam vele, neki nagyon jó volt hasfájásra.
2014. szept. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25 cseppet minden étkezés előtt.
2014. szept. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
73%

nálunk hasfájás esetén a hajszárító segített, ugyanis a hajszárító melegétől oldódik a hsagörcs.

Nézd meg az alábbi videót, a kislányom hasfájós volt, 5 hetes korában készült ez a felvétel:

https://www.youtube.com/watch?v=LAY_V5XArtc

2014. szept. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat nagyon hasznos volt! Teát próbáltam de az nem volt hatásos. Kedves utolsó ez nagyon meggyőző volt ki fogom próbálni!
2014. szept. 23. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!