Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sinlaccal és Sinemillel...

Sinlaccal és Sinemillel kapcsolatos kérdések, megnéznétek?

Figyelt kérdés

Mindkettőt felírta a doki és mondta melyikkel kezdjem de bömbölt közben a gyerek és mire hazaértem elfelejtettem :-D Azt mondta ezek közül az egyiket hamarabb kezdjem mint a másikat. Tápszeres baba és hízási gondok miatt javasolta a doki hogy kezdhetjük a hozzátáplálást (4 hós).

És hányas cumisüvegen mennek ezek át? Most 2-es MAM-osat használunk a Milumil Peptihez, de ezek elvileg sűrűbbek, akkor 3-masat rakjak rá? Bocsi ha sok a kérdésem :)



2014. szept. 23. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap rendelési időben nyugodtan felhívhatod a dokit és megkérdezheted tőle. Egyébként nagy hibát nem követhetsz el bármelyikkel kezdesz, mert mindkettő adható 4 hónapos kortól és gyakorlatilag ugyanaz a kettő összetétele. Ezek egyébként pépek. Kanalazni kell, cumisüvegen nem megy át, ha az előírásnak megfelelően készíted el. Gondolom lehet olyan hígra készíteni, hogy iható legyen, de én úgy soha nem csináltam. Szerintem akkor a kalóriatartalma sem nagyobb, mint a tápszernek, tehát semmi értelme, mert nem fog tőle jobban hízni.
2014. szept. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen cumisuvegbol nem tudod adni. Ezek tejpépek. Olyan mint a tapszer csak sűrűbb ! Mindenképpen kanállal add, meg kell szólnia szépen lassan hogy kanállal eszik :) elhiszem hogy egyszerűbb üvegből . De nem ehet mindig ugy ! En sinlac ot adtam a lányomnak . 4 hósan. Csak kanállal . Kicsit problémáztunk, nyilván mert nem tudta higy kell kanállal enni . De megtanulta. Az is előfordul hogy öklendezik kicsit stb, majd hozzászokik :) es szerintem ne támadd le egy egész adaggal. Csak pár kanállal adj neki, hogy szokja. Majd bele jön a kanalazasba. Sok türelem kell hozza :) sok sikert :)
2014. szept. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem Sinemilt evett a pici,bár nem hízási gondok miatt,hanem mert nem nagyon fogadta el a tápszert már.Én a Peptibe tettem neki 1-2kanállal,amúgy tejpépként kapta kanalazva,mert tényleg sűrű.A hármas cumi nagyon nagy még egy 4 hónaposnak,mert az egy csík luk már,nem pötty luk :D

2014. szept. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat :-) Kakilási gondjai is vannak a fiamnak, ezeket a pépeket ez esetben sdhatom mondjuk őszibarack pürével keverve?
2014. szept. 23. 21:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten jót tett a lányom hasával a sinemil,nem keményet alkotott tőle,hanem puhábbat.
2014. szept. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keverheted gyümi purevel , de én inkább gyumolcslevet adtam hozza :)
2014. szept. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!