Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek kék szemmel született...

Akinek kék szemmel született a babája mikor zöldült v barnult be?

Figyelt kérdés
2014. szept. 23. 18:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kék szemmel született, és az is maradt. 18 hónapos most
2014. szept. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én kék szemmel születtem és iskolás koromra zöldült be. A barna az első félévig besötétül.
2014. szept. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kb. fél évesen
2014. szept. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

én már úgy várom hogy milyen lesz

és akinek maradt, vagy változott nem emlékszik, hogy oldalról nézve milyen színű volt?


szóval az én babám szemből nézve kék(ami érdekes, mert fényben világos, alig fényben totál sötét, volt hogy fél arca árnyékban volt az a szeme sötétkék volt a másik világoskék, de óriási a különbség!)

oldalról nézve meg olyan mélyzöld a szeme

2014. szept. 23. 20:59
 5/14 Julie S ***** válasza:
Egyevesen meg csak barnulgat neki, de lehet, hogy zoldesbarna lesz, mert vagyunk paran zoldesbarna meg zold szemuek a csaladban. Es eleg sargas-vilagosbarnas most a lanyunk szeme, nem egy jellegzetes barna, de a szelein meg kekes. Szoval nem sieti el.:)
2014. szept. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
10 hónapos és ragyogó kék szeme van.
2014. szept. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Pár hét alatt bebarnult a szeme, de születésekor is elég sötétkék volt.
2014. szept. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nagyon sötétkék volt születésekor, 2 hónapra már kék, de az apja miatt azt gondoltam én is, hogy bebarnul, mert olyan sötét barna szemei vannak.

A fiamnak szürkéskék, nagyon világoskék szeme van, most 6 hónapos. Ebből már tuti nem lesz barna!

2014. szept. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Minden baba sötétkék,vagy sötét szürkéskék szemmel születik.

Lányomé már 2 hónaposan teljesen világos volt.Még egyenlőre olyan neki,2 éves lesz.Van fény,amiben egyébként zöldes neki,de nem úgy zöldes mint páromnak,hogy megnézve is látod a sárgászöld pöttyöket a kékben.Van amikor szürkés neki,mint nekem is,de neki a fény miatt,mig nekem szürke pöttyök vannak a kékben alapból.

Barnulni már 6 hónaposan elkezd a szeme a gyereknek,viszont a barna sokkal később áll be teljesen barnára,mint a kék kékre.Legalábbis a barna szemű babák,akiket láttam,nekik elkezdett foltokban barna lenni benne és még talán 1 évesen sem volt tökéletesen barna.Ellenben kék szemű babák mind világosak voltak már max fél évesen is.

2014. szept. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsó! Barna szemmel is születnek babák :)
2014. szept. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!