Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zöldes, sárgás darabos kocsony...

Zöldes, sárgás darabos kocsonya szerű széklet 2 hónapos babánál normális?

Figyelt kérdés
1 hete kaptuk meg a két hónapos oltást, kicsit nyűgi volt, de lázas nem. Azóta olyan furcsa a babám. Addig járt keze lába, mozgékony babóca, most mintha kicserélték volna. Nagyon aluszékony, a széklete olyan, amilyet fent leírtam, nem sír csak nyűglődik. Lehet a tápival van gond, vagy az oltás? A védőnőm azt mondta, előfordul, de nem tudják az okát. Köszönöm.
2014. szept. 24. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet az oltástól, igen. Benne is van a mellékhatások között az oltóanyag leírásánál a mozgásprobléma is.

Ha ez nem változik, vidd az orvoshoz és kérj egy ellenőrzésre beutalót a neurológiára, hogy nézzenek rá. (Nem Dévényre!)


A hasmenés bármitől lehet. Táp is, de van valami járvány is most.

2014. szept. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. szept. 24. 08:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok, ne haragudj, mert ahogy visszaolvastam magam, lehet megijedtél, de ha az megnyugtat, akkor az én babám is nyugisabb volt egy ideig az oltások után és a frontoknál is más, mint általában.


Hívd fel a gyerekorvost és kérdezd ki ezekről, az lesz a legmegnyugtatóbb. A védőnő szerintem több mindent elodáz.

2014. szept. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!