Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az orrszívó-porszívót használj...

Az orrszívó-porszívót használjátok akkor is, ha a babátok nincs megfázva?

Figyelt kérdés
Nekem már lassan 3 hónapos a lányom, de még nem használtam orrszívót, mert nem kellett. De az egyik ismerősöm mondta, hogy ő minden nap kiszívja a gyerek orrát. Ti hogy szoktátok, tényleg ki kell szívni minden nap?

2014. szept. 24. 08:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell! Ilyet még nem is hallottam.
2014. szept. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez az elmebeteg ismerősöd a saját orrát is kiszívja csak úgy hobbyból minden nap???
2014. szept. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Andi80018 ***** válasza:
100%
És mit szív ki belőle? Szegény gyerek. Nem lesz elég, ha tényleg kell, napi 8-szor? Nem annyira kellemes dolog! :-)
2014. szept. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jesszumpepi, dehogy! :)
2014. szept. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szivom.kesz kabare lefogni egy ficankolo 7honapost.multkor meg volt fazva szivtuk neki eleget!
2014. szept. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, hogy nem én vagyok a hülye. Esküszöm úgy nézett rám, mint aki a Holdról jött és mi az, hogy nem tisztítom minden nap a gyerek orrát. Anyukám is velem volt. Még ő is meglepődött. Azért megkérdeztem, lehet én vagyok ilyen tudatlan.
2014. szept. 24. 09:13
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

nem kell.


Én csak akkor használtam, amikor úgy bukott, hogy az orrán is jött és hallottam, hogy szörcsög nagyon.

Egyébként időnként zsepivel kitörlöm neki, azt ügyesen hagyja is, megszokta, de ennyi.

2014. szept. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak ha kell:)
2014. szept. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Naponta nem kell,de ha éppen nem volt náthás,csak láttam h van az orrában valami nagyobb "cicakaka" azt kiszippantottam,hogy jobb legyen a közérzete. Amúgy ő nem sírt az orrszívástól,hamar rájött,h utána jobb neki,és még tartotta is az orrát.
2014. szept. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak indokolt esetben szoktam orrszívót használni.Ha beteg,vagy ha hallom,hogy van váladék az orrában és nem tud rendesen lélegezni.A kisfiam egyébként 2 éves és nagyon ügyesen ki tudja már fújni az orrát.Az orrszívót csak,amolyan biztonségi intézkedésként hasznélom,hogy tuti ne maradjon bent semmi az orrában. :)

Minden nap szívni én is felesleges "kínzásnak" tartom.

2014. szept. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!