Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos fiú babának mit...

10 hónapos fiú babának mit vegyek az első névnapjára?

Figyelt kérdés
Csörgők és egyéb kisbabás játékok kilőve, mert azok nem érdeklik már. Hasznos, fejlesztő játék ötleteket kérnék. Köszi!
2014. szept. 24. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen tanuló plüss kutyusok, amit ha nyomkod, zenél, mondókát mond, világít. (Angolul, és magyarul is) Ruha szerintem mindig jól jön, főleg hogy már bejött a hidegebb idő, már ha nem vagytok rá felkészülve és van egy halom meleg ruhája. :) Vannak építős, színes kockák, stb. már ahhoz szerintem még pici. Esetleg járássegítő? Unokahúgom 10 hónapos volt amikor kapott tőlünk egyet keresztelőjére, akkor kezdett el lépegetni. Akkor használgatta de nem annyira, most 1 éves de állandóan tologatja és megy már vele. :D Ezek jutottak eszembe először...esetleg rezgős pihenőszék, vagy ajtóra szerelhető kishinta? Azokat is imádja az unokahugi. :)
2014. szept. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tapassz a csempére!


[link]

2014. szept. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11 hos fiam van. Ez a tapasz nagyon tetszik, lehet, h rendelek is. Es kb nevnapi arkategoria. Jarassegito alatt ezt a gurulos tologatos dolgot erted ami hasznaltan 15e, ujonnan 30? Ez nalunk max karacsonyi ajandek gyanant... (mi megvettuk a gyerekunknek csak ugy, de mas gyerekenek...) Rezgos hinta = pihenoszek, ebben 6 jos kora ota nem ul meg. Viszont az igazi hinta, a plafonta furhato, az neki valo! Fiunak barmilyen auto, domper ilyesmi jo. Az enyem szeret most bujocskazni, szulinapjara satorhazikot kap.
2014. szept. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rezgős pihenőszéket Karácsonyra kapott tőlünk az húzós volt 19.000 forint körül, plusz elem bele.

Járássegítőből egy no name-et választottunk, újonnan 8000 ezer forintért vettük egy játékboltban, és még az elejében plusz játék van, kockás, figurás bedobálós, tekergetni tudja a gombokat stb. Ilyen: [link]

De ezt mi is keresztelő alkalmából vettük neki, én lettem a keresztanyukája, plusz a tortát én csináltattam.

Egyénként múlt héten volt neki a névnapja, de mivel lassan 1 és fél éves már, így mi egy játék kutyust vettünk neki amit tud maga után húzni, nagyon szereti, plusz egy vastagabb egybe rugit pizsinek a hidegebb éjszakákra. A játék kutyus ilyen: [link]

Tescoba 3200 forintért vettük. Eddig azért ne ajánlottam, mert ha még nem tud menni a kérdező babája, akkor tök felesleges.

2014. szept. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindkét fiam ebben a korban imádták ezeket:

-tanuló asztalka:

[link]


-golyós felállás segítő: [link]


-golyófúlyó: [link]

2014. szept. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!