Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikres anyukák? Léccives le...

Ikres anyukák? Léccives le írnátok hogy milyen ikretek van (pl:fiu-lány, stb. ) és mi a nevük? Egy vagy kétpetéjűek? Hány évesek? Hogy birtatok velük? Melyikek a legnehezebb évek? Nyaralni hány éves kortól mentetek el velük?

Figyelt kérdés

Ilyesmiket le írnátok nekem mert most várom az első babánkat a párommal vagyis babáinkat mivel ikreket várok...és nagyon várom már de kicsit félek is....meg nem tudom mit hogy csinálják...segítsetek lécci!

A válaszokat előre is köszönöm!



2014. szept. 24. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Ilyen szó nincs, hogy lécci, léccives! A minap is te írtad ezt, tuti:S
2014. szept. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire gondolsz....Ez az első ilyen kérdés amit ki írok. De most akkor mi van ha így írtam ki??? Miért kell bele kötni? Én csak segítséget szeretnék kérni...De tessék akkor légyszíves így meg felel?...
2014. szept. 24. 11:44
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Fiú és lány, Bence, Rebeka most voltak 18 évesek.

Az elején én is nagyon megvoltam ijedve, de aztán belerázódtam (hozzá lehet szokni, hogy nem alszol). A lányom nagyon makacs volt már piciként is, a fiam viszont nyugodtabb. Visszagondolva mindig úgy gondoltam hogy nehéz. De igazából akkor volt nehéz amikor elkezdtek járni és ketten 2felé mentek és pont akkor voltam terhes a 3. babámmal. Mikor olyan 6-7évesek lehettek állandóan verekedtek egymással, ami elég kiborító volt. De ahogy teltek az évek lettek egye jobb testvérek.

1-1 napra mentünk 'nyaralni' mert imádják a vizet. 1hétre akkor kezdtünk el járni amikor 4évesek voltak az ikrek a lányom pedig 2. De így is családdal voltunk ami sokat segített, és a víz kifejezetten jót tett nekik hiszen nagyon hamar elfáradtak és aludtak.

40/N

2014. szept. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egypetéjű fiúk, Ottó és Árpád, 4 évesek lesznek.

Nem könnyű, de nem akarlak megrémíteni. :) Sok múlik azon, hogy minden rendben van-e egészségileg, időre születettek-e vagy korábban érkeztek, s hogy szülés után van-e segítséged, milyen az erőnléted...

Nálunk eléggé elevenek az urak, bizony, fel kell kötni a gatyát, főleg hogy kistesójuk is van.

8 hónaposak voltak, mikor először nyaraltunk velük a Balatonon.

Ne félj, inkább készülj fel mindenre, ajánlom Métneki Júlia Ikrek könyve c. munkáját. Alapmű! :)

Hány hetes vagy?

2014. szept. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
14 hetes :) és meg mondták a nemüket 2 kislány apuka nagy örömére :) így meg van a nevük is :)
2014. szept. 24. 13:47
 6/10 anonim ***** válasza:
azért 14 hetesen még ne nagyon higgyétek el a nemre vonatkozó jóslatokat :)
2014. szept. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Persze sokan mondták :) hogy ez nem biztos...szóval van fiú nevünk is meg lány is :)
2014. szept. 24. 15:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Ikerlányaim vannak, de kétpetéjű ikrek. Most 16 évesek. A nevük Sára (Saci) és Viktória (Viki). A legnehezebb évek... Nehéz eldönteni, hogy két-három éves korukban volt-e nehezebb kezelni őket, vagy most, hogy kamaszodnak. Szerencsémre egyikük sem kifejezetten problémás, de azért így se könnyű elviselni a kamasz hisztiket. Pláne, hogy van egy idősebb fiam is, aki viszont a két húga helyett is lázad. Nyaralni először két hónapos korukban vittük őket a balatoni nyaralónkba. Úgy igazán csak öt-öt-hét éves korukban vittük őket.
2014. szept. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem most 4 hónaposak a kétpetéjű iker fiaim: Barnabás és Gergő. Már van két lányom is (ők nem ikrek, 6 és 4 évesek)

Hát, nem könnyű két picivel, azt mondhatom, pedig az enyéim nem sírósak és éjjel is csak 1x vannak fenn, mégis mindig majdnem elalszom :).De nagyon édesek, úgyhogy megérnek minden fáradtságot. A lányaim is nagyon szeretik őket. Biztos nem lesz egyszerű dolgod, (mivel első babák és még nincs tapasztalatod sem), de bele fogsz rázódni, ne aggódj! :) Én, amikor néha elkeseredem, mindig azzal nyugtatom magam, hogy túl szokták élni mások is :), illetve kettes ikrekkel még mindig könnyebb, mint hármasokkal! (ilyen is van az ismerőseim között) Itt valaki írta, hogy attól is függ,nehéz lesz -e, hogy mennyire jó az erőnléted és hogy a babákkal minden rendben lesz-e szülés után. Az enyémek betöltött 36.héten születtek 3040 és 3440 grammal, ami ugye elég nagynak számít. Nem is volt velük semmi gond. Remélem veletek is minden rendben lesz! :) Nekünk eddig a legnehezebb dolog az evések és alvások összehangolása, illetve az, ha egyszerre ébrednek, hogy éhesek, hogyan intézzem a dolgokat, hogyan kössem le az éppen nem evőt, hogy ne sírjon fél órán keresztül, amíg a másik eszik.

2014. szept. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, és nyaralni még nem voltunk velük, de jövőre szeretnénk menni mindenképp. Az egyik utál autózni :( , remélem 1 év alatt ez változni fog! Boldog babavárást és szép szülést kívánok neked! :)
2014. szept. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!