Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Majdnem 2 és fél éves kisfiam...

Majdnem 2 és fél éves kisfiam nem tud ugrálni, ez baj? Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Már mutattam neki többször is, ágyon is ugráltunk, és még sem jött még rá. Baj lehet?
2014. szept. 24. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!A kolleganőm kisfiánál kimaradt a mászás,3 évesen az oviban derült ki hogy nem tudja az indián szökellést,fejlesztő tornára kellett hordani.A mászás kimaradás miatt állítólag.Csinált minden fontosabb mozgást a gyerkőc nálatok?Forgás,kúszás,mászás?
2014. szept. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az én kisfiam sem tudott ugrálni, már nagyon furcsáltam, hisz minden barátja már tudott. aztán jött a tranbulinos szezon és egyik napról a máikra megtanult ugrálni. nálunk semmilyen mozgás nem maradt!

én viszont nem másztam, egyáltalán. egyből jártam. nekem diszlexiám lett.vagyis nekem is erre vezették vissza. sajnos a mai napig nem javult a helyzetem:(

2014. szept. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyobbik lányom csak 2 és fél éves kora körül kezdett ugrálni. Egyébként is kicsit ügyetlen volt, másfél évig hordtuk fejlesztőtornára (két különböző helyre). A kisebbik lányom sem ugrált még bő 2 évesen, mindkét mozgásterapeutát megkérdeztem, hogy baj-e, és kell-e vele foglalkozni, mindketten azt mondták, hogy nem. A kisebbik lányom végül 3 évesen kezdett ugrálni, de összességében ügyesebb a mozgása, mint a nővérének volt ennyi idős korában (pl. nem jelent problémát egyedül felöltözni, cipzárt felhúzni, stb.) Úgyhogy az, hogy nem ugrál, még nem probléma, ha egyébként a többi mozgás rendben van.
2014. szept. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tsmt tornát próbáljátok meg! :) nem lesz semmi gond! :)
2014. szept. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem maradt ki a kisfiamnál semmilyen mozgás, ami furcsa volt még régen és most is, hogy ülni úgy ül, hogy a két térde közé, nem nyújtott lábbal. Tud így is, csak látszik hogy kényelmetlen neki! Nem tudom, van e összefüggés!?
2014. szept. 24. 14:17
 6/6 anonim ***** válasza:

előfordulhat!

ha úgy látod keress fel egy szakembert, és Ő biztosat tud mondani. de nagy baj nincs.

2014. szept. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!