Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legkisebb méretű...

Melyik a legkisebb méretű kismotor?

Figyelt kérdés
kislányom múltkor ráült az áruházban,erről már leérne a lába,de ez nem a hagyományos méret volt.van ennek valami számozása?interneten nézném,hogy ne menjek feleslegesen
2014. szept. 24. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Van, de szerintem nem nagyon lehet adni rá, anno a fiam a boltban ráült többre volt olyan 4-es ami nagyobb volt mint az 5-ös. Amúgy szerintem az ún. nyuszis motor a legkisebb :

[link]

2014. szept. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi-nyuszis van,de nem jó,mert az ülés messze van.tehát elvileg minél kisebb a szám,annál kisebb a méret is?
2014. szept. 24. 13:44
 3/4 anonim ***** válasza:

motorból ez a legkisebb

[link]

ennél kisebb a nyuszis van

bébitaxit szoktak még venni azok olyan 1 éves kortól már jók.

2014. szept. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a 3as??én azt hittem van 1-es is .nagyon köszi az infót.nyuszi nem jött be,bébitaxi van,csak nagyon szemez a motorral,gondoltam nézek egy olcsót,hátha beválik
2014. szept. 24. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!