Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 50 nm-es lakásba kell bébiőr?

50 nm-es lakásba kell bébiőr?

Figyelt kérdés

2014. szept. 26. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Fölösleges, mivel bárhol sír hallod a másik szobából.
2014. szept. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Nekünk volt, így már az előtt tudtuk, ha baja volt, mielőtt keserves üvöltő sírásba kezdett volna. Másrészt jó volt vele "kihallgatni" mit beszélget reggelente magában (persze ez nem pár hetes korában, hanem később)
2014. szept. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Ezt neked kell kitapasztalnod, mi is 50 nm-en élünk, de olyan a lakás elosztása, hogy ha az egyik szobában vagyok, akkor nem hallom, ha a lányom a sajátjában nyöszörög vagy sír (pedig van hangja, nem is kicsi..) még úgy sem, hogy az ajtók nyitva vannak ...


Így mi vettünk bébiőrt, a mai napig használjuk, és nagyon jól jön, pláne ha nem is csendben vagyok amíg ő alszik, hanem pl csukott ajtónál tv-zek, hallgatok zenét.

2014. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

bébiőr szerntem nem, de légzésfigyelő jól jön.

engem nagyon megnyugtatott, mert a babám hason alvó újszülött kora óta (így nem fájt a hasa, kjött a puki, büfi) és még most is használom éjjelre, pedig már 6 hónapos.

2014. szept. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
nekünk 64nmes és nagyon hiányzik a babyőr. alig várom hogy vegyünk. én a te helyedben is vennék. ha pénz kérdés akkor is van pár ezerért már.
2014. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
L alakú 90 nm-es lakásban lakunk, előtte 40 nm-esben laktunk. Ott nem kellett, itt viszont kell, mert a fürdőben, ami a sarokban van, semmit nem hallani.
2014. szept. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó bébiőrön azt is hallod, ha mozog, nyög, nem csak azt, ha már visít. Egyébként pl. ha elmentek valahova, akkor nagyon jó lehet, hozzánk pl. rendszeresen járnak "kis lakásos kisgyerekesek" és mind hoz bébiőrt és pl. mikor este leteszik a babát és még kint vagyunk a teraszon, akkor be van kapcsolva, nyaraláskor dettó jól jön, mamákhoz dettó. Aztán nem indulás előtt szaladgálnak, hogy lehet jó lenne egy.

Viszont, ha úgy sem mentek sehova, olyan a lakás, hogy jól hallható minden, meg szinte mindegy hol állsz meg még látod is, meg esetleg nem vagy kíváncsi minden apró neszre, akkor tök felesleges.

2014. szept. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!