Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van kedvetek ötletelni? (lány...

Van kedvetek ötletelni? (lány név)

Figyelt kérdés

Nem rég tudtam meg, hogy kislánnyal vagyok várandós, és annyi név van, ami tetszik nekünk, hogy gondoltam megkérdezlek titeket, milyen nevet javasoltok a Zselján vezetéknév mellé.

Nagyon szeretjük a kicsit komolyabb neveket, tehát a Fanni, Hanna és társai ki vannak zárva.

A mi ötleteink: Magdaléna, Kornélia és Tercia.

A három közül valamelyik esetleg tetszik? Ha nem miért, és mit tudnátok helyettük javasolni?



2014. szept. 26. 19:29
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
77%

Mindhárom nyelvtörő az amúgyis nyelvtörő vezetéknévhez. Együtt egyik sem tetszik. Talán amit a legkönnyebb kiejteni a vezetéknévvel, az a Magdaléna, de szerintem az borzalmasan öreges és bárgyú.

Lehet, hogy mégis csak körül kéne nézni az egyszerűbb nevek között, mert ehhez a nehéz vezetéknévhez jobban hangzana egy könnyedebb keresztnév.

2014. szept. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

Talán a Kornélia.


Mirella, Laura, Amarilla, Vivien, Adrienn, Felicia, Flóra, Tímea, Tamara

2014. szept. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az általad leírt ötletek közül a Magdaléna tetszik. A Tercia és a Kornélia hangzása számomra furcsa. Amiket még javasolnék: Kinga, Teodóra, Dominika, Veronika.
2014. szept. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
22%
Zselján Zséda, Zselján Zora
2014. szept. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, és a tanácsot is :) A Fanni-Hanna nevekkel csak annyi a bajom, hogy szerintem túl kislányosak, nem elég komoly nevek, lehet ez csak az én berögződésem, de nem tudok egy felnőtt nőt a Fanni névvel elképzelni, vagy például a Zselykével, Lénával.. nem tudom érted-e amire gondolok. Lényeg a lényeg, köszönöm a tanácsot és a további ötleteket! :)
2014. szept. 26. 19:43
 6/42 anonim ***** válasza:
31%

Igaza van az 1. válaszolónak. Valami kevésbé nyelvtörős név sokkal jobban passzolna a vezetéknévhez. Nekem elsőre a Kiara ugrott be.

Innen válogathatsz: [link]

Sok sikert!

2014. szept. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
Magdalena nekem nagyon tetszik, a tobbi nem. Nagy kedvencem a Dorotea , az nem egy gyaori nev, illetve a Marlene
2014. szept. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
Vanda, Bella, Adél, Szonja ezek a kedenceim! :)
2014. szept. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
Noélia lemaradt! Utolsó voltam :)
2014. szept. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
Vagyis a 8as és a 10voltam közben írt más is
2014. szept. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!