Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is változott ilyen...

Más babája is változott ilyen sokat? Normális, hogy nem igényli már a babusgatást?

Figyelt kérdés
Kicsi babaként igazi ölbe baba volt. Egész nap a kezünkben lett volna, csak játszani lehetett letenni. Aztán egyre kevesebbet igényelte, mióta megtanult 7 hónaposan felállni, azóta pedig egyáltalán nincs meg az ölünkben. Felevesszük, de egyszerre kérezkedik le. Most lesz egy éves, és egy fél pillanatra sem lehet felvenni. Más gyereke is megváltozott ennyire?
2014. szept. 27. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális dolog. Most kezd neki kitárulni a világ.
2014. szept. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A gyerekek változnak. Folyamatosan!

Az, hogy most nem igényli, hogy felvedd, nem jelenti, hogy 2 évesen nem akarja majd magát állandóan cipeltetni. :)

Szerintem amúgy nem meglepő, hogy kifordulnak önmagukból!

Most azzal van elfoglalva, hogy tud menni, örül neki, gyakorolja. Most ez az újdonság számára, és élvezi. Egy ideig. Aztán majd talál mást magának.

Szerintem normális, amit csinál.

2014. szept. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Normális!

A miénk mondjuk pont fordítva volt, minden baja volt, ha kézben tartottam, ha letettem magának egész nap elvolt. Most 6 hónapos és most meg minden este ölben kell tartani egy órát, akkor nyugszik csak le. Aztán fürdés, alvás.

Én így beletörődtem, hogy havonta ki kell találni, mi jó mi nem jó. Ilyenek :)

2014. szept. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem anyu volt hogy azt mondta ababámra, hogy, de jó MÉG lehet puszilgatni, meg ölelgetni, nem tolja el magát, nem mondja, hogy hagyjá' már.
2014. szept. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!