Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha valakitől úgy kérdezik a...

Ha valakitől úgy kérdezik a "van gyereked" helyett, hogy "van babád", az mennyire furcsa?

Figyelt kérdés
Véletlenül így csúszott ki a számon a kérdés, mert annyira a babákról beszélgettünk :D

2014. szept. 27. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Nekem arrol, ha valaki babanak nevez egy csecsemot, mindig az jut eszembe, hogy nem gyereket akart, hanem egy jatekbabat....

Igy nekem elsore biztos nem az jutna eszembe, hogy gyerekrol erdeklodtel.....

2014. szept. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit,egyszer kétszer előfordul de huzamosabb ideig nekem is furcsa.
2014. szept. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem furcsa, legtöbb szülőnek már nem babája hanem gyereke van akik nagyobbak :)
2014. szept. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a "van babád" furább. Egy felnőttől azt szoktam kérdezni én is, hogy neked van gyermeked? Szerintem ez általánosabb.
2014. szept. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem.valszeg azt felelném,hogy: babám már nincsen,de egy 3 éves lányom igen :)
2014. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A van babád kérdés szerintem még nem hangzott el ember szájából, tök creepy:D Mintha valami robot játékbaba lenne.


A van gyereked teljesen rendben van, a baba is gyerek, csak van az életkori helyzetére egy másik szó. Minthogy a nők is emberek, és a férfiak is.:)

2014. szept. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!