Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik otthon vannak a kicsivel/...

Akik otthon vannak a kicsivel/kicsikkel, van, hogy elszakad a cérna? Mi váltja ki leggyakrabban? Utálok türelmetlen lenni, mindig megbánom, lelkiismeret furdalásom van utána.

Figyelt kérdés
2014. szept. 29. 13:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Az ha leteszem aludni és visít mint akit ölnek.

Ha kiveri a kaját a kezemből és semmit nem hajlandó még csak megkóstolni sem.Ezek idegesítenek rettentően.

És ha párom kiveszi délben,mert visít és akkor nem alszik estig.És ha éjjel felébred és ordít,azt sem bírom,mert szeretnék legalább éjjel nyugalomban és magamban lenni.Hálisten éjjel azért 99%-ban alszik,most jelenleg az étkezés is helyrejött,a déli alvás elötti rikácsolás van most,na mostanában ezzel idegel.

2014. szept. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Nálam akkor szakad el ha már nagyon fáradt vagyok , ő pedig nyűgös, de annyira, hogy sehogy nem jó, se játszószönyegen, se ringatóban, se kézben. Este 5 után egyszerűen nem bírok vele és most már kezd sok lenni, már mindent kipróbáltam , de semmi, elkezdett napközben csak fél órákat aludni és azóta este 5 után minden nap nyűgös, de egyszerűen semmi nem jó neki.Nem merek vele 5 után menni sehova mert hiszti van ( 4hónapos) Na ilyenkor szakad a cérna!
2014. szept. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nálam sokszor az alvás, vagyis inkább az ltatás ami kiveri a biztosítékot. Ringatva kell altatnom (nem kérem a negatív hozzászólásokat), aminem is gond, de mikor elkezd ordítan és vágja ki magát a kezemből. ACH!!! Próbáltam oylankor letenni az ágyra, ott altatni, az sem volt jó neki. Semmi!

Legújabb őrület,hogy a pelenkázást is átordítja,mint akinek fáj ha kicserélem a kakis vagy pisis pelust. Türelmes egy ember vagyok, de mikor már egy nap 10x elkezd hisztizniaz már idegesít. Pedig imádom kicsifiamat.

2014. szept. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Engem ami teljesen ki tud borítani, az a gyereksírás. Nem az, amikor valami miatt az egyik elkezd sírni, és meg kell vigasztalni, hanem amikor folyamatosan hol az egyik sír, hol a másik, vagy az egyik nyűgös és mindenen bőg, és így telik egy fél óra, attól teljesen kész tudok lenni. Például szinte minden reggel: az egyik bőg, hogy még fáradt, nem akar felkelni. Aztán a másik sír, hogy a fürdőszobában vizes lett a zoknija, aztán a harmadik, hogy nem játszhat a késsel, majd megint az első, hogy nem abban a bögrében kéri a kakaót... Persze ha én ideges leszek, ők is feszültebbek, és még jobban sírnak mindenen...
2014. szept. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

engem most konkrétan az borít ki,hogy 4 évesemnek 2000x kell szólni,utána kiabálok és akkor csinálja meg amire kérem...jaj de el tud durranni az agyam...

a kicsi meg kilöki a kezemből a kaját/italt ha éppen nem kell neki,na ez a másik.

Amúgy alapvetően e sírástól én is kivagyok,csak az most már nálunk nem annyira aktuális:)

2014. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

19 hónapos kisfiam jelenleg a hisztis visítással tud kihozni a sodromból, akkor úgy érzem mindjárt felrobbanok...

Előtte az verte ki a biztosítékot, hogy állandóan kiverte a kezemből a kanalat. Egész piciként meg a problémás alvással készített ki, és nekem is ismerős a 4 után már nem bírok a gyerekkel szitu... A legrosszabb amikor mindent próbálsz már és semmi nem tetszik neki, na akkor eldurran az agyam...

2014. szept. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is ringatva altatom és amikor veri magát és sehogy sem jó, de már olyan fáradt, hogy csak na és ordít és veri magát. Ha leteszem, még magasabb fokozatra kapcsol. :S
2014. szept. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, előfordul! Úgy havonta 1 alkalom van mikor totálra kész vagyok..és úgy megbánom h napokig furdal a lelkiismeret, úgy érzem egy szörnyeteg vagyok és rossz anya..egyetlen egy dolog van amitől el tud szakadni nálam a cérna..bmit elviselek, 100x-ri ordítást, hisztit, sírást, altatást de ennél az egynél kész vagyok..ez nem más mint az etetés..nagyon lassú folyamat..van h 40 percet is igénybe vesz 1 tányér..1 kanál után kiveri a kezemből hisztizik h nem kell neki, pedig már vagy 4 órája nem evett..és mikor megakarom itatni na az katasztrófa (nem mindig, csak mikor ár jön az 5 perc) kitekeri magát, üvölt és úgy hadonászik h beveri mindenét, mert nem akar inni úgy h egésznap nem ivott..na akkor nagyin türtőztetnem kell magam, mert hajlamos ilyenkor elszakadni a cérna..és volt h már kiabáltam vele és káromkodtam..bántani sosem tudnám, előbb ölném meg magam minthogy megüssem..de sírógörcs is kerülget ilyenkor..mondom nem gyakori, de nagyon megtudom bánni! De ettől nem vagyunk rossz anyák, emberek vagyunk! :)
2014. szept. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én is kiborulok néha,nálunk az alvás és az evés is problémás...kiabálok,máshogy érek hozzá,nem olyan gyengéden,mint máskor,utálom is magam utána
2014. szept. 29. 23:13
 10/14 anonim ***** válasza:
olyan jó, hogy nem csak én vagyok ilyen..kicsit jó látni, hogy nem vagyok "egyedül"..nekem 6 hónapos a fiam, de becsúszott gyerek, és én soha nem akartam gyereket.. tehát nekem még ez is megnehezíti a MINDENNAPJAIM, hogy nem tudok túllépni,hogy miért miért miért..(fiatal is vagyok nagyon,nem éltem eleget), a párommal már nagyon rosszul jövünk ki, én kb. csak azért vagyok még vele,mert sokat segít. alig várom,hogy nagyobb legyen, és könnyebb legyen vele. engem is ki tud borítani,ha már nem tudok mit kezdeni vele, és csak sír , akármit teszek nem hagyja abba. pedig viszonylag jó baba. de én nagyon türelmetlen vagyok, és én minden nap bőgni tudnék,ha eszembe jut,hogy mennyire fiatal vagyok,és hogy mennyire szar az élet, hogy abszolút nem akartam gyereket, mellesleg egy igazi hülyétől.. :( szóval, nálam majdnem minden héten elszakad...
2014. okt. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!