Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnék tanácsokat/ötleteket...

Szeretnék tanácsokat/ötleteket kérni, hogy mit vigyek ajándékba a barátnőm 6 hónapos kisfiának?

Figyelt kérdés
2014. szept. 29. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Kb milyen árfekvésben??
2014. szept. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Árkategória függő is.

Vagy játékot, amit kb 6 hós kortól ajánlanak, vagy ruhát (ennek a szülők szoktak örülni, én is örültem mindig a ruhának), esetleg pelenkát.

Én mindennek szoktam örülni, akármit is hoznak.

2014. szept. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen árban, és a babának akarod e, vagy inkább a szülőknek. Én a barátnőmnek, a 8 hós lányának hasznos dolgokat szoktam venni, mint pelenka, popsitörlő, ez mindig jól jön, hisz egyrészt veszett drága, másrészt igencsak fogyó eszköz :)
2014. szept. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az árakon még nem gondolkoztam- igen a ruhára, és a pelenka valóban jó ötlet- ami még eszemben volt: egyedi cumi a baba nevével(gravírozható), illetve az ételadagoló/rágóka-ez praktikus szerintem- ha a jön a foga akkor is, és amikor eszik, nem áll majd fenn a veszélye, hogy nagyobb falatot vegyen a szájába
2014. szept. 29. 15:37
 5/10 A kérdező kommentje:
a baba neve egyébként Alvin- szép és különleges nevet választottak neki a szülei
2014. szept. 29. 15:39
 6/10 anonim ***** válasza:

Cumit nem adnék, mert elég kényes téma, az én lányom csak a mamosat fogadta el.


Lassan eszik már mást is tápon/anyatejen kívül, ha eddig nem evett. Aventes étkészlet, kis ruha, játék


Van egy honlap, amin nagyon jó kis különleges ajándékok vannak. babamosoly.hu


Jön a tél, akár egy gyapjú disana lábmelegítő, Sophie zsiráf rágóka, vagy természetes anyagból készült bambusz étkészlet. Ezek mind ezen a honlapon vannak.


Vagy még pár hónap mire használják, de egy puha talpú kis cipő? [link]


Egy takaró, kötött, örök darab? Jön a hideg. [link] Nevét is bele hímeztethetitek.


meska.hu- adamo jellegű hinta a lakásba? [link]

2014. szept. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm! :) aranyosak vagytok
2014. szept. 29. 18:44
 8/10 anonim ***** válasza:

Én ilyen egyedi feliratos body-rajongó vagyok :D


[link]


Hűthető rágókát vettem amúgy ajándékba, igazán praktikus. A body meg vicces :)

2014. szept. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:) :)
2014. okt. 1. 16:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Velemenyem szerint megkerdezheted nyugodtan hogy mire lenne szuksege es akkor azt ha megveszed tuti hogy orulnenek neki :-)
2014. okt. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!