Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Katalin vagy Anna?

Katalin vagy Anna?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne gyertek azzal, hogy mindkettő öreges, ne adjisten parasztos, vagy hogy Katalin helyett csak Katát, Anna helyett Annalénát vagy Annabellát adnátok, mert mindig csak ilyen véleményeket adok. Nekem viszont az a konkrét kérdésem, hogyha csak és kizárólag ez a két név közül lehetne választani, melyiket adnátok?


(A kekeckedés elkerülése végett: nem, nem a GYK-n fog eldőlni a gyerek neve, ez csak egy egyszerű közvélemény-kutatás.)


Előre is köszönöm mindenki válaszát! :)



2014. szept. 29. 18:28
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:

*ilyen véleményeket kapok.


Még csak fél hét, de már gépelni sem tudok... :)

2014. szept. 29. 18:29
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Annam van, nem bantam meg, pedig a szuletese eveben ez lett a leggyakrabban adott noi nev.
2014. szept. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem öreges és parasztos. Nekem az Anna tetszik jobban, de Katalinnal már nem nagyon lehet találkozni. Szal Kata!
2014. szept. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
30%
Anna szep,de Panninak becezik,es az nem tetszik,Katalin szep,de Katinak becezik es az Sem tetszik.En is Katalint akartam,de az elöbb emlitett okbol Kata lett a neve.Lehetne Anna Katalin,vagyKatalin Anna is.
2014. szept. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem Anna. Ez gyerekkorban és felnőttkorban is szép név
2014. szept. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
65%
Huh, utolso, micsoda ervek.... Az en lanyomat sosem beceztek Panninak. Mellesleg a Katat is lehet Katizni :D
2014. szept. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Ahol en elek ott igen-4-es voltam.
2014. szept. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
46%

Az én kislányom a Katalin Róza nevet kapta. A nagymamája után. Mindenki azt mondja rá , hogy öreges , szerintem gyönyörű név és sok féle képpen lehet becézni . Mi az apjával vagy Katázzuk vagy Katicázzuk. A nagy szülők inkább Katizzák , vagy Katózzák, de néha a Kátya is el hagyja a szájukat.

Pont ezért szép , mert régies. Nem sok kislány szaladgál szerintem Katalin névvel

2014. szept. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
72%
Katalin inkább. Az Annából rengeteg van.. Katalin régi nëv és mostanában nem adják, tehát nem fogsz vele talâlkozni... Én szeretem az ilyen nevekeket mint Katalin.. A mostanság divatos ösmagyar nevektöl felfordul a gyomrom.. Ráadásul a fele ezeknek a gyerekeknek külföldön fogja végezni valaha... Ahol kimondhatatlan a nevük.. Ahol mi élünk, īrorszâg, itt is ilyeneket neveket adnak a gyerekeiknak a magyarok és mindenki a gyerekeken röhög az oviban, isiben stb... Bocs ez csak egy megfigyelés. Katalin szép és mind nhol van megfekelöje ésnem fura sehol...
2014. szept. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
72%
Én a Katalint adnám, mert az Anna a leggyakrabban adott női név, és mert a Pankázástól kiver a víz. Katalint lehet Katának vagy Linának is becézni, ezek miatt tetszik jobban. :)
2014. szept. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!