Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért hány ki mindent az 5...

Miért hány ki mindent az 5 hónaposom 2 napja?

Figyelt kérdés
Nem beteg, jó közérzetü, rendesen essik, de mindent kihâny a szopik után második napja. Ilyen még nem volt. Az elsö fogai bújnak neki most, talán ettöl lehet?
2014. szept. 29. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:

ha mindent kihány akkor irány az orvos vagy kórház! 2 nap hányás nagyon sok, ezek szerint 2 napja semmi folyadék sem marad benne? ez nagyon veszélyes, irány az orvos!

biztos valami vírus, sajnálom!

kaptok kúpot hányásra, ha meg már nagyon sok folydékot vesztett, a kórházba irányítanak infúzióra, mert piciknél nagyon veszélyes a kiszáradás, így készülj

2014. szept. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem beteg, mondom. Pisis pelusa is van elég. Lehet túloztam és nem hány ki mindent csak úgy tünik nekem... De mégis miért lehet?
2014. szept. 29. 18:55
 3/7 anonim ***** válasza:

első vagyok... én nem is értem a kérdésedet. kihány mindent, de mégse mindent. most vagy igen vagy nem. azért egy bukást nem igen téveszt össze az ember hányással.

az meg, hogy nem beteg, honnan tudod? ha hány, akkor valószínűleg beteg, ilyenek a hányásos vírusok, nem mindig van más tünet, csak a hányás...


fogzástól nem hánynak a babák, nem is buknak

2014. szept. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Istenem tölünk kerdezed hogy a pici baba mitol hany???mindent kihany de talan megsem,nos erre a valaszom:ahogyan az elsõ valaszolo is irta,iràny orvoss a gyerek nem poenbol hany!!!!!

Mig bamulod a monotort es itt kėrdezöskodsz inkabb menj guerekorvpshoz a gyerekkedel,ami biztos az biztos!!

2014. szept. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyerekorvos
2014. szept. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én babámnál is volt ilyen időszak, hogy kijött vissza a tej v tápszer

de ahogy észrevettem túletetéstől(ha kevesebbet adok, vagy várok még az etetéssel, akkor nem fordul lő)

2014. szept. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, lehetsëges az amiröl beszélsz. Mivel fogzik nagyon, ezért nyügös és sokszor a cicivel própbálom nyugtatni pedig nem éhes... Egy anya érzi ha beteg a gyereke. Én tudom hogy nem az tehát nem aggódom... Csak kíváncsi vagyok, betegségen kívül mi más okozhat ilyesfajta hányásos dolgot... Köszi a segítö választ utolsó.
2014. szept. 29. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!