Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan 5 hónapos lesz, miket...

Lassan 5 hónapos lesz, miket kellene már tudnia?

Figyelt kérdés

valahol találtam már a neten ami levezeti a babafejlődést és nem tudom hol olvastam


kicsit aggódok


2014. szept. 29. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért aggódsz?


[link]


[link]

2014. szept. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi miatt aggódsz?

Én fiam 5 hónapos. Hátról hasra fordul, sokat nevet és gőgicsél, hátrafelé kúszik, négykézláb áll és hintázik előre hátra, mindent megfog, rázza a csörgőket, próbál felülni. Nagyjából ennyi.

2014. szept. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

fordulásokon aggódok

hátról oldalra fordul utána hasra lenne csak elakad, az alsó kezét nem tudja kihúzni maga alól

hasról hátra egyetlenegyszer "felborult" valahogy, azóta sem


de gügyög, fog, stb

2014. szept. 29. 21:27
 4/11 A kérdező kommentje:
ill nem kúszik, nem négykézlábzik..
2014. szept. 29. 21:27
 5/11 anonim ***** válasza:
Minden gyerek másképp fejlödik. Van akinek kevesebbet van akinek többet tud a babája... Én még bem láttam olyan 1 évest aki nem forgolodott volna... Ne aggódj majd ha ö akarja megcsinálja..
2014. szept. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van a babád nem kell még fordulnia 7 hós korig nincs gond főleg ha fordul oldalra.Kislányomat telefonnal távirányítóval csalogattam :) 3 nappal 6. hó betöltése előtt fordult hasra. Azóta hét telt el és ül egyedül.Nyugi majd beindul ;)
2014. szept. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az egyik link pont az amit kerestem :)
2014. szept. 29. 21:31
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2014. szept. 29. 22:19
 9/11 anonim ***** válasza:

5 honaposan, ha maszik inkabb az a ritka, mint ha nem ;) Ugyhogy nehogy ezen aggodj! Nekem 8 honapos koraig a fordulasokon kivul nem volt semmi!!! Egy milimetert nem kuszott soha! 8 honaposan felallt negykezlabra 1 heten belule mar maszott. Hason utalt lenni, nehez volt "trenirozni", de a legtobb amit ebben a korban tehetsz, hogy hasaltatod!


Szerintem felesleges hasonlitgatnod a babad masokehoz, mert tuti nem azt es ugy fogja csinalni! Meg a nagykonyvitol is el fog terni, mert o a te babad ;)

2014. szept. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok: a felborulas meg nem atfordulas ;) Hasrol hatra nehezebben megy, ahogy emlekszem. Pedig en is azt hittem, hogy azt kipipalhatjuk, amikro a feje visszahuzta hanyatt ;) De nem. MAjd ha tudatosan csinalja.


Probald hintaztatni, amikor fekszik. Vagy oldalra fekteted es a felso labat jobban athuzod, hoyg segits neki a fordulasban. Hanyatt fekvesben is lehet o hintaztatni jobbra balra, majd jobban "meglokod", megtolod, hogy atforduljon :D Mindezeket persze jatek kereteben, ha tetszik neki, es ami tetszik neki ;) Jo babazast!

2014. szept. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!