Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan akinek 1 évesen...

Van itt olyan akinek 1 évesen elég picike volt a gyermeke? Hány kg és centi volt? Gyerekorvos mit mondott rá?

Figyelt kérdés
2014. szept. 30. 14:17
 1/8 Gabi86 ***** válasza:
mihez képest picike.78 cm 9050g.azt mondta határ eset.igaz egy hétig kórházba voltunk és szinte semmit se evett.csak anyatejet.
2014. szept. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen,mi.7.5kg,és 74 cm.Igaz most már lassan 15 hónapos lesz,de nem sokat változott a helyzet.Tejérzékeny,azért lassú a gyarapodás.
2014. szept. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8230g és 73cm volt. Nagyon rossz evő. Nagyon aggódtam, de a doki csak annyit mondott, hogy majd eszik, ha akar. De sosem akar. Azóta elköltöztünk, az új doki is csak azt mondott, ha nagyon aggódok, akkor adjak neki vitamint.
2014. szept. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam nagyon rossz és keveset evő volt már babaként is. Egy évesen 9700g volt. Állandóan mérésre jártunk, majdhogy nem meggyanúsítottak,hogy éheztetem a gyereket! Azóta már 7 éves,de nem sokat változott az evése:-(((bocs a centire nem emlékszem) Egy ideig cseszegettek a rendelőben vele,de aztán nem érdekelt a dolog...
2014. szept. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én az egy éves korira pontosan nem emlékszem. Most 18 hós, most 9500g és 80cm, pedig 4kgval és 55cmvel született. A gyerekorvosunk semmit nem mondott, bár nem is nagyon látta. Most teljesen új gárdát kaptunk és mondjuk az új orvos szólt arról is, hogy szívzörejt hall a kicsinél, vizsgáltassuk ki. A kislányom ilyen pici, törékeny testalkat, a bátyusa meg homlokegyenest a másik véglet!
2014. szept. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8800 gramm és 75 cm a fiam egy évesen. A hosszal nincs gond, a súlyát nem triplázta meg, pedig rengeteget eszik "rendes" ételt, tápszert is, mégse hízik jobban. Rám ütött, én is eszek egész nap, mégis.vékony vagyok. A doki nem mondott semmit, mert jól fejlődik, semmi panasza nincs. Inkább azt mondta, hogy örüljünk, hogy nem a ferjemre ütött, aki még a levegőtől is.hízik.
2014. szept. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
iszonyat jó evő a kislányom.1évesen 7kg volt-én is ilyen voltam ..most,hogy 2 hónappal elmúlt egy éves-és 7.80lett,azt mondta a doki,hogy..hú..de kigömbölyödött,hurkás lett,nehogy 2,8as tejet adjak,csak 1.5-et,mert nem akarjuk hizlalni..nem aranyos?
2014. szept. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kislányom 74 cm. és 8900g., azt mondták teljesen jó a magassága a súlyához, eszik is szépen, Ő ilyen alkat. Ekkora voltam én is. :)
2014. szept. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!