Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bio gayat adó anyukák meddig...

Bio gayat adó anyukák meddig adtátok? 5 hónaposnak használ még?

Figyelt kérdés
2014. okt. 2. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
3 hónapos koráig adtam, mert olvastam, hogy akkor elmúlik a hasfájás. Kb. még egy hét rossz volt, mert fájt egy kicsit a pocija, de végleg elmúlt a hasfájás. Fáj még a pocakja vagy csak a megelőzésként adod?
2014. okt. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Adhatod nyugodtan. Az én 16 hónaposomnak is ezt ajánlották gasztrón. Probiotikum. Szerintem ér annyit, mint a normaflore.

Folyamatosan nem szabad adni, mert hozzászokik a szervezete. Kúraszerűen kell használni. Ha elfogy egy üveg, akkor egy hónap szünet és adhatod megint ha szükség van rá. De ez attól is függ mi a probléma.

2014. okt. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én folyamatosan adom, mert hasfájástól függetlenül támogatja a bélrendszert, ezáltal az immunrendszert, amire nagy szükség van a téli időszakban is. Ezt nem kifejezetten csak hasfájásra ajánlják, jó, ha van egy plusz támogatás a babának.
2014. okt. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Annyit még hozzátennék, hogy nem kúraszerűen kell/lehet adni. A bélflóra támogatását egy életen át kellene alkalmazni, a probiotikumhoz nem lehet hozzászokni, az nem gyógyszer :)
2014. okt. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a colief cseppet használjuk , ami szinte ugyanazt tudja mint a bio gaya. 5 hónapos a lányom, de még a mai napig adom neki.
2014. okt. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A colief és a biogaia két teljesen különböző dolog.

A colief csepp laktáz enzimet tartalmaz, mely segít lebontani a tejcukrot, a biogaia meg probiotikum, mely támogatja a bélflórát, ezáltal az egész szervezetet.

2014. okt. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!