Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 vagy 4 kerekű babakocsi?...

3 vagy 4 kerekű babakocsi? Írnátok tapasztalatokat? Előnyök/hátrányok? Kinek mi vált be vagy épp melyik miért nem jó? Mindenképp bolygósítható kerekűt akarok.

Figyelt kérdés

2014. okt. 3. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
3 kerekűm van, imádom, nagyon könnyű vele lavírozni, egy kézzel is lazán tolható. Rokon 4 kerekűje sokkal nehezebben irányítható. Hátrányt nem tapasztaltam.
2014. okt. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szintén 3 kerekűnk van. Tényleg hihetetlenül könnyen irányítható egy kézzel. Nem hátrány, de a patkázást meg kell tanulni, szokni vele.
2014. okt. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia nekunk van mind a ketto. Alapbol 4 kereku nagyobbacska kocsit vettuk Bergont imadom szuper babakocsi irgalmatlan nagy pakolohelyel nallunk ez is szempont volt mert autonk nincs igy babakocsival vasarolunk :) ami hatranya talan h bkvni nehezebb vele elg nehez a kocsi is emelgetni. Ezert a; kozlekedeshez vettem egy colleto aveot ez konnyebb konyedebb tolni viszont alig lehet bele pakolni es a patkaknal figyelni kell. De pl a tolhatosag is meg szinte minden a markatol is fugg. a sogornom 4 kerekuje iszonyat konnyu konnyeden tolhato . Attol is fugg hogy " mire" hasznaljatok ha csak jo utakon setalni mentek vahy 1-2 x ide oda arra jokbezek a konnyedebb kocsik viszont ha olyan helyen laktok mint mi ninvs beton ut dimbes dombos rossz utak akkor ajanlottabb egy masszivabb 4 kereku aminek nagy kerekei vannak.
2014. okt. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3 kerekűnk van, alapvetően szeretem. Könnyen irányítható, egy kézzel is tolható, ha a fiam épp a másik kezemet fogja. Ugyanakkor szidtam már eleg pl. buszra felszállásnál. Figyelj rá, hogy stabil és erős legyen az első kerék, különben gond lesz egy idő után.
2014. okt. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Szia. Nekünk 4 kerekű van, de az első kerekek nagyon közel vannak egymáshoz. Nagyon könnyen tolható, jól lehet vele navigálni. Padkánál sincs vele gond.
2014. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha olyan helyen laksz, ahol esetleg rámpán is fel kell tolnod néha (nálunk ilyen a panel bejárata), akkor szerintem praktikusabb a négy kerekű. Az enyém nagyon könnyen fordul, fél kézzel is tolható.
2014. okt. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!