Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez mit jelent? Nagy a baj?

Ágca kérdése:

Ez mit jelent? Nagy a baj?

Figyelt kérdés
Szeptember18 án voltam utoljára orvosnál.Nem az én orvosom hanem helyettesítő volt.Mikor kérdezte hányadik hétbe vagyok mondtam neki s kijelentette,hogy annyi biztos nem mert a hasam ahhoz kicsi.Elküldött korai uh ra s mondta menjek vissza.A papira akkor 25+6 napos volt írva s 830gr a korai uh nak megfelelő méretű.A szülés várható idő pontja dec 26,de az orvos azt mondta az lehetetlen s levette a mensi alapján dec17 re.A orvos szerint kihez járok dec 11.Mit jelent ez?Elvan maradva a kislányom?Vagy valamit elszámoltak?Már kivagyok teljesen,mert ahány orvos az mind mást mond.50kg vékonyan kezdtem a terhességet,most 58 vagyok.Sajnos sosem tudtam hízni.A vitaminra is egyik azt mondja szedjem a másik nem kell de a 3 ik azt mondta 2 naponta elég.Van valami másik vitamin vagy bármi ami a baba súlyát emelné,vagy jobban híznék?Elevitet és magne b6 szedek.köszönöm válaszotok.
2014. okt. 3. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

nekem 27+4naposan mértek a kislányomnak 880gr-t. Elvileg 900gr körül kell lennie a 27.heten erre azt mondta nekem a doki, hogy kicsi és már több mint egy kgnak kéne lennie. .. azt mondta a genetikain Jovoheten kiderul, hogy csak genallomany, betegség, vagy a méhlepény nem mukszik rendesen. Nagyon félek Enis. Aludni sem tudok.. én dec 27-revagyok kiirva

Segíteni nem tudtam sajnálom, de nem vagy egyedül.

28+1hkm

2014. okt. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem feleslegesen aggódsz. Még rengeteget fog nőni, hízni a baba. Egyél vitamindús ételeket, gyümölcsöket, nem lesz baj.
2014. okt. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Genetikai uh-n voltatok?

Ajánlom az Istenhegyi Géndiagnosztikát Pesten.

2014. okt. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1 ső válaszoló. Győrben fogsz szülni?idáig egyik doki se mondta ezt.nem voltam genetikán s nem is megyek.12 hetes uh ra meg elsem küldtek.idáig mindennel rendbe volt minden.én abba bízok valami elszámolás van s 1-2 hét kül belefér.majd írj mi volt a dokinál.
2014. okt. 3. 21:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Én Pesti vagyok itt szülök kicsit messze vagyok :)

1-2het arányos lemaradás belefer! Ha nem nő a lemaradás! Nem születhet mindenki 3500-3600grammal. Nálunk benne van a pakliban a gén. Férjem alig volt 3000gr és a családjában mindenki vékony. Édesanyám 2kg se volt.

A lényeg hogy egészséges meg van ideje nőni!

2014. okt. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az igen.Én is vékony vagyok.koraszülött voltam.6 hónapra nem voltam 1 kg s 34 centi.remélem ezt nem lehet örökölni.a családba mindenki vékony.Azért én szeretném ha a pici a 3kg elérné.
2014. okt. 3. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!