Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány honapos kortol tudtatok...

Hány honapos kortol tudtatok eljátszani babátokkal?

Figyelt kérdés
Ugyértem mikortol kezd el gagyogni meg jobban érdeklödni dolgok,játékok iránt?Másfél honapos kislány anyukája vagyok :)
2014. okt. 5. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Arra hogy igazán játszhass vele még várni kell.

Kb 2 hónaposan már érdekelte a kislányunkat a csörgő, de annyi volt a játék, hogy megfogta, rázta, néha fejbe is csapta magát vele. Esetleg ebben a korban a különböző textilek jók lehetnek, szeretik tapizni őket, különböző színűek és anyagúak. Kb 5 hónaposan már ült és elvolt a mókakockával, hasonlóval, de a legnagyobb szórakozáa az volt, hogy az egész lakáson át követett mászva.

Talán 12-14 hónapos volt, amikor elkezdtünk építőkockázni. Én építettem, ő meg boldogan nevetve lerombolta. Most 2,5 éves, egész jól ellegózunk, rajzolunk közösen, de nem köti le egy-egy dolog max 10-15 percig, a bölcsis nénik szerint ez normális ebben a korban, viszont órákon át tudok olvasni neki, mert azt nem unja meg.


Szerintem az igazi játék még messze van nálatok, de most már nyomj a kezébe egy csörgőt, hadd rázza. Én mindig figyeltem, hogy melyik kezével veszi el, hogy milyen mókás arcot vág ha csörög.

2014. okt. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a lányom 11 hetes most kezdi nézegetni ha valamit csinálok a jatekokkal ill. van amit már fog/szájába vesz. de 20 perc után elunja magát és sir h vegyem fel szóval most még inkább csak nézelődik. kb 3-3.5 honaposan már igazi játszótárs lesz szerintem:)
2014. okt. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, én is úgy emlékszem, hogy 2,5-3 hónapos korától voltunk el jobban. De igazán eljátszani csak később tudtunk. Kb 5-6 hónapos korától.
2014. okt. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!