Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Látott valaki közületek szülést?

Látott valaki közületek szülést?

Figyelt kérdés
6 hónapja történt és még mindig élénken emlékszem.Engem is fogtak jó erösen a fájások,aztán váratlanul elindult kifele egy roma nő,egyszercsak megtámaszkodott a falnak és nyomta.Én peddig kiabáltam hogy jöjön valaki,éppen csak el tudta kapni a babát a növér,de az a látvány és hang még mindig élénken él bennem.a baba nevére is emlékszem.elfelejtem valaha?ez normális?nekem se első szülés volt de erre nem számitottam.
2014. okt. 5. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, orvostanhallgatóként nem is egyet. Engem megnyugtatott, sokkal rosszabbra számítottam.
2014. okt. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
engm se rázott meg,tudtam milyen,nekem se az elsö volt.de nem tudom elfelejteni,mégcsak nem is halványodik az emlék
2014. okt. 5. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:

én eddig csak magamat láttam élöben szülni,hááát a fájdalmak hihetetlenek voltak de meg lett gyümölcse édes mmint a méz

3hós babuci anyuja

2014. okt. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hat en is lattam magam 3 szor,es egyszer mast,de szinte minden ejjel almodom hogyan bujik ki az a baba,egyebkent nem zavar,nem felek,csak nem tudok visszaaludni,eleg faraszto
2014. okt. 7. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!