Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor jó ha a baba...

Most akkor jó ha a baba repülőzik vagy nem?

Figyelt kérdés
Lassan 4 hós babám elkezdett repülőzni. Nemcsinálta sokszor. Most akkor ez jót jelent vagy nem?
2014. okt. 6. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez pontosan mit jelent?
2014. okt. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%

semmit nem jelent, szórakoztatja magát, erős a háta....

az se baj ha csinálja, az se ha nem...


szerintem te későbbre olvastad a repülőzést, hogy az nem jó, autizmus egyik tünete lehet, de ez nem az amit te írsz, az teljesen más, máshogy csinálják és más életkorban sőt más okkal. (állva, kezét ráncigálva, érzéseit így fejezi ki)

2014. okt. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

4 hónaposan mindenképp jó, ha repülőzik! Ezzel tökéletesen erősíti az izmait, felkészülve a kúszás/mászásra!


A repülőzés gobd lehet idősebb babáknál, de a te esetedben ez nem gond:)

2014. okt. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi az hogy repülőzik?!?
2014. okt. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
utolsó, az, hogy hason fekve megemeli a felsőtestét, a kezeit meg széttárja :) jó kis hátizom erősítő gyakorlat :D
2014. okt. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az enyém rengeteget repülőzőtt, mivel későn kezdett el kúszni-mászni is- csak 9-10hósan, addig folyamatosan. De utána is sokszor előfordult.

Volt is olyan izmos feneke, hogy csoda!!! :)))

2014. okt. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Ennyi idősen nem gond. Azért csinálják, mert nagyon el akarnak indulni, de még nem tudnak kúszni, mászni.

Az én kislányom 21 hónapos, mozgásában nagyon elmaradt, hipotón baba. Ő nagyon sokáig csinálta, mivel egy éves kora körül tudott csak önállóan kúszni. Akkor csinálta, ha nagyon izgatott lett, nagyon el akart érni valamit, nagyon el akart indulni. Amikor már tudott kúszni, akkor is csinálta az izgatottság miatt, ha megnyugodott, akkor sikerült csak kiviteleznie a kúszást.

Tehát ebben a korban teljesen természetes, ahogy jönnek a nagymozgások, szépen le fog épülni a dolog.

2014. okt. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Most komolyan, ennél a kérdésnél is mindenkit le kell pontozni?
2014. okt. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem lép belőle tovább igen.enyém is csinálta 2 hétig aztán elkezdett forogni.6 hósan is csinálta aztán felült.Most 7 hósan is csinálta most meg állásba húzza magát.Sztem hasznos dolog erősít agyal mit hogy kellene, biztos ő is épp készül vmi nagy dologra
2014. okt. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sem értem, kinek, mi gondja volt a 2,3-as válasszal?
2014. okt. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!