Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek miért nehéz...

Szerintetek miért nehéz rávenni a kismamákat, hogy jöjjenek mozogni?

Figyelt kérdés
olyan mozgásformára gondolok,ahol még a baba-megőrzés is adott,nem kell őket lepasszolni.olyan sok anyukát kérdeztem,hogy jönnének-e,de mindig volt kifogás(majd meggondolom,korán van..stb)miért lehet ez?
2014. okt. 6. 14:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek elott se szeretett mozogni, rosszul osztja be az idejet, nem érdekli.
2014. okt. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
nem tudom milyen koru babak anyukaira gondolsz, de en sem megyek szivesen még a 3 honaposommal. egyreszt valtozo a hangulata, oké hogy van baba megorzo de mit kezdjek vele ha ott vegig uvolt?vraadasul boven eleg a kiforratlan napi rendjehez alkalmazkodnom, nem szeretnek még kulso programhoz is igazodni. ha van plusz egy oram inkabb csinalom a hazimunkat vagy pihenek.
2014. okt. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%

Ha tornára megyek,ahol ott a kicsi,akkor én semmit nem tudok csinálni,mert a lábamon lógna,ahogyan itthon is.

Kifizetni sem tudom,de nem kötöm mindenki orrára,hogy csórók vagyunk.

Le nem passzolnám a kicsit emiatt,max csak az apjának,de ő meg pihenni akar,ha hazaér.De egyébként ha lehetőség lenne ingyen mozgásra valakivel úgy,hogy a lányomra az apja figyel,akkor én benne lennék.Lusta vagyok,viszont ha lenne más mellettem,akkor tudnék sportolni.

2014. okt. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
bármilyen korú-de a picikét megértem.de,ha már van napirend,és egy szőnyegen el tudna lenni,vagy jönne-menne..
2014. okt. 6. 14:25
 5/27 anonim ***** válasza:
74%
nekem pl. nagyon nehéz egy fix időpontra odaérni. Van, amikor összejön, van amikor nem. Pluszban nem nagy érv a gyerekmegőrzés, csak már nagyobb kortól, nekem csak stresszt jelent végig, hogy mikor sír a gyerek, nem tudok így kikapcsolódni
2014. okt. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
75%

3.vagyok

2 éves a lányom,de nem lehetne mellette tornázni.A megőrzőt meg végig ordítaná,mert ott nem egyedül vele törődnek,hanem csak lesik őket,hogy élnek-e még.

2014. okt. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
45%

Én pl. itthon tornázom napi 2×. A gyerek délutáni alvása alatt (fél1-től 1-ig) és este, ha már lefeküdtek a skacok. (kb. 8-tól)


Egyébként Norbi tornázom és mellette figyelek az étkezésre.

A naggyal heti 5 napból 4× mentünk foglalkozásokra, stb. Fantasztikus volt, de a végén már (részemről) nyűg, őt meg nem érdekelte.

Amikor jó idő volt csak szenvedett a négy fal között, bármilyen foglalkozáson is voltunk. Igaz ez most is így van. Akkor csak kimentünk a játszóra és kint voltunk szinte egész nap.

A kicsi most 8 hónapos, de még csak egy étkezést váltottunk ki. Az etetés nem is lenne nagy probléma, mert mindent meglehet oldani, de a nagy miatt állandóan megyünk játszóra, stb.. így neki mindenhol megvan a megfelelő inger és gyerekkörnyezet. Nem beszélve a fejlesztő dolgokról.

2014. okt. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
32%
a tobbseg lusta.en minden reggel 5-6ig megyek futni, 2 naponta delutan pedog szemelyi edzohoz.addig az apjaval van.16honapos de szexibb testem van mint gyerek elott.es nem a fotelban gubbasztok
2014. okt. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%

A terhesség idején heti 25-szer kismamjógára jártam. ugyanitt van lehetőség baba-mama jógára is, aminek pont az a lényege, hogy anyuka a babával EGYÜTT tornázik. 2 hóbnapos kortól már simán lehet menni a babával baba-mama jógára.

a másik: lehet a babkocsival is kocogni. a barátnőm futott rendszeresen, utána meg ugyanott rótt a köröket babával a kocsiban. Szóval meg lehet oldani akár azt is, hogy olyat válasszon az ember, amihez nem kell lepasszolni a gyereket.

2014. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos hogy mennék, ha nem ütközne az alvásidővel, de sajnos a környékünkön nincs ilyen lehetőség!
2014. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!