Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek, ha én felajánlok...

Szerintetek, ha én felajánlok ruhát valakinek, akkor az illető úgy gondolja, hogy el is viszem neki?

Figyelt kérdés

hogy van ez?

segitséget kért egy kismama-kerületünkben lakik,én azonnal irtam is,hogy van néhány ruhám.cimet ,telefonszámot küldtem-és,hogy mikor jön.nem válaszolt,aztán irtam még egyet,hogy megkapta-e,arra az a válasz jött,hogy mindennek örül,ők is a kerületben laknak.vajon nem az a megszokott,hogy eljön érte?


2014. okt. 7. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát lehet ígyis meg úgyis, a szituációtól függ. Ha felajánlottad és adtál neki elérhetőséget címet,gondolom,hogy Ő is úgy gondolta,hogy elmegy érte.Szerintem nyugodtan írj rá,hogy mikorra várhatod,mert akkor előkészíted a ruhákat. De nálunk pl volt olyan,hogy nekem útba esett az anyuka így beadtam neki,nem kellett eljönnie érte!
2014. okt. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg, hogy el tud-e jönni érte. Lehet, hogy feküdnie kell, vagy valami más okból nem mászkálhat.

Én amúgy nem vártam el annó, hogy bárki hozzánk hozza a cuccot, ha már felajánlotta, akkor úgy voltam vele, hogy már csak "illendőségből is" megoldom az elszállítást. De nekem nem kellett kímélnem magam, szerencsére.

2014. okt. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Írj neki újra hogy mikor jön el a ruhákért, ha szüksége van rá egyeztetni tudtok. Szerintem az a minimum hogy elmegy érte.. Lehet azt várja te mond meg mikor alkalmas neked. Nem kell rögtön rosszra gondolni. (mármint hogy elvárja hogy te vidd le)
2014. okt. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,már kétszer rákérdeztem,hogy neki mikor jó.nem fekszik,már megszületett rég a baba.nem gondolok rosszra,csak nekem az lenne a megszokott,hogy a felajánlott dolgokért eljönne.nincs tapasztalatom,azért kérdeztem
2014. okt. 7. 13:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes dolog.Én hozzám holnap jönnek ruhanézőbe,de mivel kismama jön,egyszerűbb neki átjönnie,mint nekem felpakolni a gyereket és a cuccokat is.Volt akinek én vittem el dolgot,volt olyan is hogy találkozót beszéltünk meg,de késett a csaj és mivel nem írtam le számát,nem tudtam felhívni,hazajöttem.De rám telefonált és eljött végül ide.Volt aki totál magától mondta hogy hová jöhet érte.Ezt meg kell beszélni ,kinek hogy a jó.Holnap megyek vitaminért a kicsinek,ez kicsit most bonyolultabb lett,mert nehezen tud bejönni a hölgy a városba,meg félre is értette amit írtam és azt hitte le akarom mondani a találkozót.
2014. okt. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég gyakran szoktam használt dolgokat adni-venni. Nálunk az a szokás, hogy a vevő megy érte. Még egyszer sem fordult elő, hogy házhoz vittem volna a holmit. Vagy eljön érte, vagy max találkozunk egy közeli helyen.
2014. okt. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!