Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babám nem szereti...

7 hónapos babám nem szereti sem a gyümölcsöket, tejpépet, Sinlac pépet. Mit adjak neki tízóraira, uzsonnára a szopin kívül?

Figyelt kérdés
Egyenlőre a krumpli, répa ízlik neki valamennyire, különben szopik.

2014. okt. 7. 12:52
 1/1 anonim válasza:
Ismerős a helyzet...:) Nekem most 9 hónapos a babám és most kezdi eszegetni a gyümölcsöket, de csak ha nincs nagyon gyümölcs íze.:) Én a sinlacba keverek neki kis gyümölcsöt, így hajlandó volt megenni néhány kanállal. Ha a sinlacot se eszi meg, esetleg főzhetnél neki kölest vagy rizst, amiből pépet készítesz. Esetleg megpróbálhatod, hogy ebbe raksz kevés gyümölcsöt, az én babám így valamennyire elfogadta. Ami viszont bejött, az a puha kifli-, zsemle-, kalácsbél, de ugye ez már glutént is tartalmaz.
2014. okt. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!