Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2-3 hónapos babátoknak milyen...

2-3 hónapos babátoknak milyen a napirendje? Evés-alvás-játszás? Mivel kötitek le a figyelmét? Mennyit és hányszor étkezik egy nap?

Figyelt kérdés
2014. okt. 8. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
11 hetes anyatejes. most kezdi elhagyni az ejszakai ebredest. ha mègis felkel, az kb. 03.00-04.00 kozott tortenik. 6-7 korul kel, utana eves-fejés, majd jatek. 9 korul alszik 3/4 orat. 10 korul eves. utana en is eszek, ha fozni kell vagy egyeb dolog van, akkor azt a pihenoo szekbol nezi. 12.00 korul mar elegge nyugos, eszik es ha szerencsem van akkor itt jon egy nagy alvas, ekkor viszem setalni us vagy csak kirakom aludni a teraszra. ha nincs mazlim, csak dellutan 4 korul tud elaludni, addig pedig etetes, altatasi tortura következik, probalom ringatni, ciciztetni mig egyszer csak vegre elalszik. este fel 9kor furdik, elotte meg egy ora jatek, esetlwg egy fel oras alvas. furcsi utan eves, es 22.00kor mar alszik. 6-7szer eszik, atlagosan 80 mlt. szepen hizik vele. es nektek mi a napirend?
2014. okt. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2hós lesz jövőhéten :) kezdem estével. Este 6kor fürdés eszik majd 8körül elalszik én még utána fejek,betárazom északára a tejet az üvegekbe ha kell kifőzöm az üvegeket fejőgépet és még eszek is.hajnali 4kor kell eszik és alszik majd 7-fél8kor kell enni utàna kis jàték és alszik.én fejek közben. 2,5-3órát. Délelőtt elintèzek mindent délutàn fejek megint aztàn sétàlunk 1-2-3 óràt aztàn "játszunk" és màr elis ment a nap :) van amikor egész délelőtt fent van na akkor kicsit nehéz de mogoldom. Röviden ennyi.Megyek vár még ràm a konyha és a felmosàs!Jó éjt!A.
2014. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én babám 12 hetes kislány, reggel 7kor kel. Ilyenkor van a legjobb kedve és ilyenkor dumál a legtöbbet. Magyarázik egy sort, játszunk az ágyba 8-ig. (vagy oviba viszem a tesót ha én vagyok a soros), vagy 8 körül felkelek, összerántom a szobát, reggelizek, őt is megetetem, tornáztatom és olyan fél10-10 fele elalszik. 11 körül felkel, dél körül megint elalszik és ilyenkor alszik hosszabban, 2-3 óráig. Délután már nem alszik, ilyenkor megyünk vásárolni, oviba, játék stb. Este 8 körül van fürdés (van hogy csak 2 naponta) fél 9 körül alszik el. Van hogy felkel éjfélkor enni (általában ha később fekszik akkor), de hajnal 4kor mindig felkel szopizni kicsit. Fürdés után mindig a kiságyba teszem, de éjfélkor, vagy hajnal 4kor általában nálunk köt ki a nagy ágyban. Eddig 120 ml-ket evett, 2 napja nem lakik jól vele már van hogy 150-et kell csináljak neki. Napi 4x-5x eszik.
2014. okt. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!