Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért bukhatott neki vissza...

Miért bukhatott neki vissza az alma evés után kb 5ora elteltével?

Figyelt kérdés
Fèl10kor evett meg egy negyed almat+tápit. Majd olyan 2körül is látszott a visszajött büfibe az alma. Szóljak a dokinak?4hós
2014. okt. 8. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
26%

nem érett a gyomra hogy feldolgozza

nagy tévhit, hogy tápszeres babókat hamarabb kelene hozzátáplálni.

de amúgy egyértelmű is, hogy kidobja a szervezete, akkor ezért.

de előfordulhat, hogy a kakában lesznek emésztetlenül

2014. okt. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
2014. okt. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én babám a nyers almát még most is visszabukja 7 hónaposan, pedig húst és gabonát eszik, kitűnően emészt.

Érett a gyomra az emésztésre 4 hónapos kora óra, kapja is a gyümölcsöket azóta, meg is emészti, de az almától annyi sok lesz a gyomorsava, hogy visszajön neki. A védőnő azt tanácsolta, ne adjam neki, vagy pároljam meg előtte. Sütőben sütöm azóta, pépes lesz és finom édes, úgy már nem bukja vissza.

2014. okt. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt lehet, hogy még éretlen a gyomra az ilyesfajta ételekre, vagy csak túl savas volt neki.

Főzd meg az almát legközelebb, szerintem úgy már benne fog maradni. Ha úgy sem, akkor pedig ne erőltesd még.

Én is 4 hósan kezdtem kisfiamnál a hozzátáplálást sikertelenül. Ha valamit el is fogadott sokszor visszajött neki. Elkezdtem halogatni a dolgot majd 6 hósan újra próbálkoztunk, akkor már nem volt baj.

Második gyerekemnél nem fogom 4 hósan kóstoltatni, hiába fogja erőltetni a védőnő...

2014. okt. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!