Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még itt olyan baba, aki...

Van még itt olyan baba, aki soha nem tud megenni annyit, amennyit a kortársai általában? Sőt, jóval kevesebbet!?

Figyelt kérdés
7 hónapos, kb. 6-7x eszik (egyszerűen nem tudom ritkítani az evéseket), és jó, ha 130-at megeszik egyszerre. De van, hogy 80-at, aztán csak 20 perc múlva kéri a többit. Hozzátáplálásnál ugyanez, szoptatásnál dettó!
2010. jan. 23. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az én kisfiam. 13 hónapos, örülök, ha uzsonnára megeszik egy doboz joghurt felét, vgy egy kevés krémtúrót. Tejpépből egy csak eszeget. Gyümölcsöt is keveset. Ha éhes, jelez, annyit eszik, amennyit kér, túletetni nem tudom, mert annyira összezárja a száját, be sem lehet erőltetni, meg nem is akarom.
2010. jan. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is ugyanannyit eszik, mint a tiéd. 6,5 hónapos. Egyszerre 120 ml tápszert tud megenni utána 2-3 órán keresztül semmi. De van hogy Ő is csak 70-80-at, aztán 1,5-2 óra múlva éhezik meg. Bébiételből általában felet, tegnap volt először, hogy megevett 1 egész üveggel:-) Napi 5* vagy 6* eszik, de nagyon szépen hízik. 70 cm és 8 kiló. Hogy honnan, azt nem tudom:-D
2010. jan. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az én babám most 7200 g körül van, de pár héttel ezelőtt volt már 7300 is, ezért aggódom. Igaz, most már egész nap meg sem áll, kúszik-mászik (mikor hogy sikerül :) )

A születési súlyát pont megduplázta 6 hónapra. Utána 1 hónap alatt kb. 40 deka jött fel, de most meg fogy????

Tudom, hogy már nem kell annyit híznia, de ez sem tetszik nekem. Vére és vizelete volt vizsgálva, nem találtak semmit.

2010. jan. 23. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!