Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Laevolac mennyire hatásos?...

Laevolac mennyire hatásos? Kicsit félek az ilyen szerektől. Kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
3hónapos kislányom van, aki csak anyatejet eszik. Sajnos csak 5-6 naponta kakil. Tegnap azt mondta az orvos, hogy a 2-3nap nem gond, de az 5-6 már igen ezért vegyek neki laevolac szirupot, hogy hozzászokjon a kislány a napi kakihoz. Azt mondta, hogy ez nem káros, nem gyógyszer inkább gyógynövény. De én nagyon félek az ilyen szertől. Főleg úgy, hogy Jázminnak elég sokszor fáj a hasa, és érdekes, de kaki után sokkal jobban. Ezt egyébként kúraszerűen kell adni, vagy csak alkalmanként?
2010. jan. 23. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom is Jázmin,10,5 hós.

Én is adtam neki,én pár napig adtam és utána szünetet tartottam ,mert már volt széklete szirup nélkül is.

2010. jan. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Laevolac tényleg hatásos, de én is csak alkalmanként adtam neki.

Egyébként egyik szomszédban például a kislány heti 1x kakilt csak, mivel annyira felszívott minden tápanyagot a szervezete, hogy pisin kívül alig termelt mást a pelusba. És nekik nem mondta a gyerekorvos, hogy baj lenne. Amivel például még próbálkozhatsz, az az enyhén cukrozott kamillatea etetések között, illetve időnként "megpiszkálhatod" lázmérővel is.

Banyuci

2010. jan. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én orvosi javaslatra adtam neki.Sajnos olyan hasgörcse lett, hogy alig bírtam vele.Tuti attól volt, mert sem korábban, sem pedig azóta nem volt olyan.

Lehet, hogy valakinek használ, de én nem merek adni a gyerkőcömnek.

2010. jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekünk sz@rt sem ért és fájt a hasa tőle !
2010. jan. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a legjobb szirup, mi mindegyiket kipróbáltuk, de ez 10 perc múlva hatásos volt!
2010. jan. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: én sokkal jobban féltem attól, ha nem kakil és felhalmozódhat benne a sok káros anyag. A lázmérőzést próbáltad, az is sokat segít. Az 5-6 nap az tényleg sok kaki nélkül.
2010. jan. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sajnos a cukros kamilla nem segített. Imádja a lányom az izét, de nem kakil tőle. Én is a hasgörcstől félek inkább. De ma megveszem és kipróbálom. Max. ez is megy majd a szemétbe, mint az espulmisan. Ezt akkor kell neki adni, ha már eltelik egy pár nap kaki nélkül?
2010. jan. 25. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!